Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A kérdésemet lejjebb írom,...

A kérdésemet lejjebb írom, remélem tudok válaszolni rá, vagy tanácsot adni legalább. Hogyan legyen jobb hangulatom?

Figyelt kérdés
Ebben az évben érettségiztem, de sajnos semmiből nem tettem emeltet. Nyelvvizsgám sincs, angolt és németet is tanultam, de egyikből se tudok nagyon semmit, önhibámból meg más okból is. Az érettségim jó lett, bár ezt inkább a szerencsének köszönhetem.. sok tételt nem tanultam meg. Beadtam a jelentkezést az egyetemre, de olyan szakra ami nem is érdekel, csak kerüljek be valahova. Be is kerültem.. és most nem tudom mihez kezdjek. Körülöttem mindenki eldöntötte mit akar, mi akar lenni és legalább egy nyelvvizsgája is van. Sokan nem szeretnek, csak egy barátom van, akivel már évek óta együtt vagyok, de félek ő is elhagy. Komolyan már csak az öngyilkosságot látom kiútnak semmi mást..

2014. aug. 11. 13:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Háát. nem tudom. arra is gondoltam, hogy jövőre beadom a jelentkezést egy felsőoktatási szakképzésre, vagy rossz ötlet lenne? Nem tudom magam geográfusként elképzelni .:(
2014. aug. 11. 14:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ezt már neked kell kitalálni, hogy mit csinálnál szívesen... Esetleg nézd meg neten, hogy mik a keresett szakmák és hátha valamelyik megtetszik.
2014. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok...én sem lakok nagyobb városban és senkiért sem küzdnek a munkaadók...utazni meg lehet munka miatt, nemhiszem, hogy az olyan sokba kerülne
2014. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám. Nekem is az érettségi volt a mélypont. Én ugyan tettem emeltet, de nem vettek fel sehová, pedig legalább öt helyre beadtam a jelentkezésemet. Elkezdtem tanulni valami mást, de akkor már nagyon padlón voltam ugyanilyen okokból, de rájöttem, hogy nem azt szeretném csinálni. Váltottam, de ott megint rájöttem, hogy ez nem nekem való, de végigcsináltam és most van egy szakmám, amiben egyáltalán nem akarok dolgozni. Viszont utána jelentkeztem egyetemre, csodák csodájára felvettek és ez a szak tökéletes! Ráadásul nem is nehéz, úgyhogy mellette simán tudok nyelvet tanulni és dolgozni is. Szóval hosszú volt, de végül rájöttem, mi az, amit egész életen át tudnék csinálni. Szerintem nézelődj, tapasztalj, aztán majd rájössz, mi érdekel. Nem vagy ezzel egyedül, egy csomóan nem tudják, mit szeretnének csinálni.
2014. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!