Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szörnyen egyedül érzem magam....

Szörnyen egyedül érzem magam. Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt összejöttem egy fiúval akivel nagyon jó a kapcsolatom, a legjobb barátnőim nem kedvelik a fiút és nezért kerülni kezdtek. Később mikor beszéltem velük azt mondták hogy én nem keresem őket amióta kapcsolatban vagyok, így hát nem barátkozok velük. Mindig velük voltam és így a pasimon kívül nem tölti be más az életem és nagyon rossz. Viszonylag kis városban élek ahol nem lehet sok barátnő közül válogatni, de mit tegyek?

Teljesen aszociális lettem, nem kívánom senki társaságát nem is kezdeményezek de szeretnék barátkozni. Úgy érzem senki se szeret igazán, az ismerőseim max elviselnek és nagyon rossz érzés. Mintha sehova se tartoznék.


2014. aug. 14. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordítsd meg a dolgot: ne te akarj másokhoz tartozni, hanem mások akarjanak hozzád tartozni. Legyél nyitott. Keresd csak nyugodtan a régi barátnőket, engedd őket közelebb magadhoz.
2014. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogyan érjem el azt h hozzám akarjonak tartozni? elvégre jelen pillanatba csaak magamra számíthatok, magam a csapatban :D
2014. aug. 14. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyere el velünk megnézni a Galaxis őrzőit:D
2014. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ha megpróbálnál kicsit közeledni újra a barátnőidhez vagyis megbeszélnéd velük a dolgot...mert hát valamiért ezelött is barátkoztak veled szóval régebben szerettek csak most mosolyszünet van. Allj úgy hozzá hogy ha igazán jó barátok voltatok elötte akkor most mi akadálya lenne újra? Szerintem irj rájuk bezsélgessetek megint kicsit bármire van még esély. Ha meg nem értik meg a te szemszögedből vagy válaszra se mEltatnak akkor az ő szegénységi bizonyítványukat írják alá nem a tiédet. Attól hogy te próbálsz helyrehozni valamit még nem vagy gáz inkább csak merész és erős éslegalább megmutatod hogy nem hagyod elveszni magadat és nem riadsz vissza. Meg persze hogy egy értelmes emberi lény vagy és nem játszod mint ők a sértődött hercegnőcskéket 5 éves szellemi szinten.

Szerintem a neten is lehet barátkozni pl. itt is egy beszélő közösségben vagy. Konkrét tanácsot erre a gondra nem lehet adni de szerintem akkor is próbáld meg velük helyrehozni.

Olyan hogy nem kívánod senki társaságát meg pont ettől lehet. Egyvaaki megbánt csalódott leszel késöbb haragos aztán depis és észre sem veszed már emberiszonyod van. Tudom. Nem éppen fényes helyzet de a tiszta depressziótól meg az elzárkózástól ez nem fog javulni. Csak egy napra próbáld ki hogy kelj fel vidáman nyitottan és mindenre készen és lehet hogy javul helyzet. Sok szerencsét!!

Remélem segítettem. Ne bánkódj mi ok van arra hogy Mások miatt Te légy szomorú?

2014. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!