Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örökké egyedül maradok?

Örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Eddig is egyedül voltam mindig soha nem voltak barátaim stb.. Mivel most megyek egyetemre gondoltam ideje változtatni ezen és elmegyek a gólyatábora hátha ott lesznek ismerőseim, de nem így lett. Teljesen kétségbe vagyok esve és kezdek beletörődni abba ,hogy én örökké az egyedül ülős ember leszek akihez senki se szól.
2014. aug. 25. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos össze fogsz barátkozni az egyetemen valakivel.
2014. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jönni fog az magától is.foglalkozz a tanulással és majd a többi alakul.
2014. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2014. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fiú
2014. aug. 26. 12:24
 5/10 anonim válasza:
53%
Most mondok valamit: a gimnázium egy szörnyű hely, tele van tökfejjel, akik a leges legdurvább módokon kiközösít mindenkit. De az egyetemen általában nagyjából azonos ízlésű, gondolkodású emberek kerülnek össze, hiszen ugyanazt a szakot jelöltétek meg, tehát egyszerűen nincs olyan, aki ne kerülne be közösségbe. Én azt mondom, ha van még lehetőséged menj el mindenképpen gólyatáborba. Ha nem, akkor minél több embernek próbálj bemutatkozni, beszélgess velük, úgy is kialakulnak a kapcsolatok.
2014. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zsebvirág ***** válasza:

Utolsó!


Sztem már volt a gólyatáborban. :)

2014. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó, hogy én nem mentem gólyatáborba pont ezen gondolkodtam :D
2014. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam tavaly. Egyszerűen nagyon nehezen ismerkedek, nehezen oldódok társaságban, és az érzéseimet se tudom igazán jól kifejezni. Gólyatáborba se mentem, de valahogy mégis rögtön az első órán összeakadtam egy gyerekkel, és azóta minden nap beszélgetünk, és így a többi szemináriumi gyakorlaton, közös munkák alatt sorba jöttek az ismertségek :) És tényleg az volt a legmeglepőbb, hogy mennyire hasonlóan gondolkodó emberek vannak. Egyébként nem csak ők szólhatnak hozzád, te is ugyanúgy megmukkanhatsz :D És nem fogja senki se leharapni a fejed. Ha meg hülyeséget mondasz...hát ki nem? Ezeken túl kell lendülni. Csak úgy tud változ(tat)ni az ember, ha új dolgokat próbál, és őszintén: annak, hogy hozzászólsz valakihez tényleg nincsen semmi rizikófaktorja.
2014. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5, a magad nevében beszélj!!


Kedves kérdező, ez biztos meg fog változni, próbálj minél többet beszélgetni, viccelődni másokkal:)

2014. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen típusú vagyok én is, és inkább maradok ilyen, minthogy én másnak vagy más nekem bekeverjen a dolgaimba. Jobb egyedül. Így legalább ha történik valami rossz velem, akkor csak magamat hibáztathatom, valamint nem kell a másik idiótaságához alkalmazkodni, követni azt...
2014. szept. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!