Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Egyedül fogom...

Mit tegyek? Egyedül fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés

20 éves lettem idén és még soha nem volt senkim, soha nem csokoloztam. Teljesen kétségbe vagyok esve. Önbizalomhiányom van, szoc. fobiam, panikbetegsegem van es depresszios amik kicsit sem konnyitik meg az eletem. Az ismeroseimnek annyi kapcsolata volt.... nekem semmi... sosem ertettem miert en szuleettem ilyen rondanak. masok azt mondjak allandoan: nem vagy csunya! De akkor miert vagyok egyedul?? nem hiszek nekik. Persze neha vannak ritkan napjaim mikor jol erzem magam a biromben de ez nagyon ritka, mindig van rajtam valami ami vegett stresszelek, hogy kinevetnek.

Mit tegyek? Szeptemberben uj suliba megyek. Min valtoztassak, vagy hogyan, hogy elfogadjanak?



2014. aug. 23. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Először is a hozzáállásodon kell sürgősen változtatni;ha azt látják mások,hogy félénk vagy,negatívan látod saját magad,akkor nem fognak közeledni feléd,hidd el.Próbáld magad elfogadni,főleg,ha mások azt mondják,hogy nem vagy csúnya,akkor így is van.Másrészt,ha saját magad nem tudod elfogadni,hogy várhatod el,hogy mások elfogadjanak?Ezen kell először változtatnod..
2014. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy csúnya. Csak az ilyen világfájdalmam van típusoktól menekülnek az emberek, mert nem szenvedni akarnak, hanem jól akarják magukat érezni.

Legyél kicsit nyitottabb és ne agyalj annyit magadon és persze azon sem, hogy ki mit gondol rólad. Felnőtt vagy. Vállald fel önmagad.

2014. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

"Önbizalomhiányom van, szoc. fobiam, panikbetegsegem van es depresszios amik kicsit sem konnyitik meg az eletem."


Valamint buta is vagy. Ha nem volnál, már régen tudnád, hogy hol keresd a gyógyírt a bajaidra. Nyílván a szükeiddel van komoly probléma, és ez rajtad csapódik le. Tessél elmenni pszichiáterhez, az majd segít a gondjaidon, ha te is akarod.

2014. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy buta vagyok... nem ismersz.


pszichiáterhez es pszichológushozis kb. másfél éve járok sőt gyógyszert is szedek...

2014. aug. 23. 18:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 19 leszek ősszel, de nagyon ismerős a helyzet. Eleinte minden új környezetben csöndes vagyok, aztán csak több találkozás után tudok rendesen elbeszélgetni bárkivel. Engem sokat gúnyoltak egészen óvodás korom óta. Talán emiatt vagyok olyan amilyen. Mindig hátul vagyok, a barátaim árnyékában kuporgok. De próbálkozom manapság, de nem sok sikerrel. Sosem volt barátom, és kezdem azt hinni hogy sosem lesz. Most új iskolába megyek, ami másik városban van. Nem tudom hogy nem fogok antiszociálisnak tűnni.
2014. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Először magadban kell rendezni a dolgokat. Ne azt várd, hogy majd egy kapcsolttól leszel jobban.
2014. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

22/L

Sajnos hasonló helyzetben vagyok - doki és az gyógyszeres kezeléssel mínuszban - és elég nehéz így. De semmiképp se add fel. Tanulj, dolgozz, próbálj meg ismerkedni beszélgetni, még ha zavarba is jössz mások előtt, ennél rosszabb már nem lehet. Csak emeld fel a fejed és haladj előre.

Előbb utóbb rátalálsz olyan emberekre/barátokra akikkel jól fogod magad érezni és esetleg megjön a "szerelem" is. Ennyi idősen még nem öregedtél ki úgymond az első csókból szóval emiatt ne aggódj. :)

Esetleg ha találsz valami barátnőt az új suliba és nincs problémád a bulikkal a főiskolákon rengeteg fősulisoknak rendezett eseményeket rendeznek.

2014. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Olyan jó látni segítőkész embereket :)
2014. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gyerekek! Az életed legnagyobb problémáit is a fejedben kell rendberakni! Amíg a gondolkodásmódodon nem változtatsz addig semmi nem fog változni! Mindenben csak a pozitívumot kell meglátni! Hidd el még a rossz dolgokban is van! Igaz nem sok de tuti van! Mindent csak feladatként szabad felfogni mert ha úgy éled meg hogy itt a világvége akkor tutira beledöglessz! Önbizalomhiány, pánikbetegség stb! Na és akkor mi van! Kezdjem el sorolni nekem mennyi gondom bajom van? Senkit nem érdekel, meg felesleges másokat szomorítani vele! Persze ki kell néha panaszkodnia magát az embernek, de csak nagyon néha! Ha én is panaszkodok neked a gondjaimról, akkor te is úgy látod a világot hogy hú de gáz, + hozzáadod a saját gondodat hiába semmi köze a kettőnek egymáshoz és máris eljött a világvége hangulat és mindenki neki akar menni a tiszának! Fiatal életerős emberek vagytok! Találjátok fel magatokat és annyi dolog van ami boldogságot jókedvet okozhat tessék ezeket keresni!


"Húzd ki magad és mosolyogjál, nincs jobb gyógyszer a mosolyodnál!

Bármilyen nehéz ne hagyd hogy meg törjön, az élet szabadság nem pedig börtön!"

/Deniz/

2014. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az én idézetem rövidebb.;)


"Mindenki bírja a fájdalmat, kivéve azt, aki érzi."

2014. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!