Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az, ha valaki senkive...

Normális az, ha valaki senkivel se beszélgethet, ezért néha magában beszél? És tudja ezt, nem képzel oda valakit.

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem valami normális. De az sem, hogy nincs kivel beszélgetni...
2014. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ki kell engedned magadból, ami a fejedben van és kikívánkozik. Ideális körülmények között ez társaságban, vagy egy-egy kivételes személy jelenlétében megy végbe (beszélgetés). Ha nincsenek körülötted emberek, akkor pedig így. Nem vagy őrült, vagy ilyesmi, de kéne valaki, akivel sokat beszélgethetsz.
2014. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én néha beszélek magamban, mert egy-egy dolog annyira frusztrál, és ezzel nem akarok senkit terhelni. Meg mostanában a barátaim sem hallgatnak meg annyira. Ilyenkor a macskához intézem a szavaimat, aki persze nem érti, mit mondok. Utána megkönnyebbülök, és jobban át tudom gondolni a dolgokat. Ezzel senkinek nem ártasz, és szerintem nem betegebb dolog, mint pl. amikor leisszák magukat az emberek - pedig az bevett és elfogadott szokás.
2014. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta valaki hogy aki sokat van egyedül otthon és annak a nőnek aki mondta még diplomája is volt és elkezdett magában beszélni.Egy idő után.
2014. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Teljesen normális,ha valaki magában beszél,ez tudományos tény.Fejleszti a megoldókészséget,főleg,ha idegen nyelven beszélsz magadban,ez csupán az intelligencia jele.


Egyébként mit takar az,hogy "senkivel sem beszélgethet"? Ez az,ami nem tűnik normálisnak.

2014. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!