Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki se szeret, szomoru...

Senki se szeret, szomoru vagyok. Mivel visitsam fel magam?

Figyelt kérdés
Csak egy olelesre vagyom vagy egy talira heti 1x. Kidolgozom a belem tamulok mindent csinalok lassan megse kapok egy csepp kedvessegwt sem..mit tegyek hogy picit jobban erezzem magam?
2014. jún. 16. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Gyújtsd magadra a helyesírási szótárat,attól biztosan fel "visitasz".:D Egyébként,ismerkedj,néha bulizz,lazíts!:)
2014. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kivel ismerkedjek,hol bulizzak? Mondom senki se szeret hiaba ismerkedek... Es sajnos a telefonomril Potyogok bena a billentyuzete
2014. jún. 16. 15:52
 3/4 anonim válasza:
ugyan így érzem magam, én sem járok el sehova társaságba, nincsenek barátaim. ha gondolod, írhatsz.:)16/L
2014. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Denta ***** válasza:

Egy szerű a válasz ugyanis csak annyit kéne tenned mivel már nyár van akkor ne tanulj bulizz kicsit vagy a te egy visszahúzódóbb vagy akkor keress egy olyan helyet ahol szívesen vagy és ha találsz ott egy olyan partnert aki megért akkor kérd meg hogy beszélgessetek még vagy szervezzetek találkozót ja és a barát/barátnő majd ölelkezik veled de én azt ajánlom hogy ne egy durvát fogj ki(a d helyére k-t képzelj) ezzel kapcsolatban a legfontosabb az hogy ne hagyd elmenni mert ha nem próbálkozol az egyenlő a visszautasítással


na remélem majd bejön az élet:)

2014. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!