Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen mindenki? többi lent.

Miért ilyen mindenki? többi lent.

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy az én életem már kb 5 éve több mint siralmas mivel engem tényleg mindenki utál minden ok nélkül. Az osztály társaim is rühellnek.De ugy minden ember bárhol is vagyok és ennek sokszor hangot is adnak.Pedig én egy tényleg egy tök normális kedves barátságos vagyok senkinek soha nem tettem semmi roszat de mégis mindenért én tehetek és mindig én vagyok a rossz. Mindenki csak piszkálni tud.A tömeg közlekedési eszközökön is már úgy érzem hogy ott sem látnak szivesen bárhol vagyok az a érzésem hogy nem vagyok oda való, hogy mindenki aki ott van le néz semmibe néz magukat tekintik a felsőbb rangúnak.A helyzetem már odáig súlyosbodott hogy minden egyes kis apró rossz dolgon is elmegy mindentöl a kedvem.Nem mintha lenne is már mihez kedvem ebben az elbaszott villágban. Most lehetne azt mondani hogy ne foglalkozzak másokkal hanem inkább a család tagjaimmal,rokonaimmal. nos igen ök is bele tartoznak azokba mint mindenki akik kinem állhatnak engem. A szüleim ha egyáltalán ők azok (ebbe inkább nem mennék bele részletesebben) már csak el viselnek. Nem hisznek bennem hogy én igen is leszek valaki. Nem értem miért mondják ezt amikor elég jó tanuló vagyok. A kb 5 év alatt annyi rosszat megbántást kigúnyolást kaptam hogy már semmi kedvem nincs élni.

Ez a 5 év alatt csak annyi jó napom volt hogy azt 1 kezemen össze tudom számolni. igazából már utálom a embereket mert úgy bántok velem mint ha egy állat lennék. Csak akkor érzem magamat kicsit jobban ha nem kell emberek között lennem és ha egyedül lehetek. Ebből kifolyólag nincs egy barátom sem se barátnöm amit már megértek mert egy ilyen csicskával mint én senki nem álna szoba. De ez már jó is igy nekem. Nem kell kenem senki nem kell velem foglalkozni csak hagyon mindenki békén nem pedig még belém rúgni egyet. A kérdésem az hogy miért viselkedtek igy velem?? Ettől ti valami nagyobb rangú személynek hiszitek magatokat vagy mi? Csak ezt szeretném megtudni hogy miért én vagyok a célpontja mindenkinek? Ha ez igy fog fojtatódni akkor már tényleg semmi értelme sincs nekem tovább élnem. Igy lenne mindenkinek a legjobb a családom is megszabadulna tőlem meg nettek sem lennék szálka a szemetekben.A mai villágba tényleg az a menő ha valaki bántja a másikat?

Ez a mai villág megérett egy háborúra és remélem abba mindenki a egész föld bele fog dögleni mert ezért a földért már úgy is mindegy. Remélem azt hogy még idén egy atom hábórúba fog kihalni a emberiség. Ha tényleg kitörne egy háború akkor én örömmel fogok bemenni megdögleni végre ha már sajnos megszülettem.Vagy vettek volna el a rákba. Mert az én értékem nulla egy fűszál többet ér.



2014. szept. 12. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi szeretünk, ne add fel! :*
2014. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olvass hermann hessét
2014. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem gondolkozz el róla,hogy miért utálnak.Bár a leírás alapján kedvesnek tűnsz,de túl mogorva és zárkózott vagy.Egyesek lehet hogy pont ezért utálnak.Vagy lehet,hogy nem is utálnak annyira,csak azt képzeled.És szerintem az osztályba is csak azért utálnak,mert az "menő".És ők nem akarják,hogy utálják őket,amiért nem utálnak téged,ezért inkább utálnak.Nincs is különösebb indokuk rá.Mindenesetre ne add fel.
2014. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen nemű és hány éves vagy?
2014. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok 2 hónap múlva pedig 19 leszek és fiú.
2014. szept. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!