Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetek boldog, ha...

Hogyan lehetek boldog, ha nincs párom?

Figyelt kérdés

Azok az emberek közé tartozom, akinek lételemük, hogy legyen egy társuk.

Ez nekem 3 éve nem adatik meg.

Vak két kislányom, de ők az anyukájukkal élnek.

Ők az életem értelmei a szó legszorosabb értelmében. Szükségük van rám és nekem is rájuk.

Viszont a mindennapokban nem vagyok boldog. Inkább frusztrált és így a gyermekeimmel sem tudok 100%ot adni magamból ha velem vannak.

Van recept a kérdésemre?



2014. okt. 2. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedj.


Nagyvárosban laksz?

2014. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"akinek lételemük, hogy legyen egy társuk."


Ezt biztos, hogy nem tudod megváltoztatni? Úgy értem, Te is egy teljes értékű, egyedi és önálló ember vagy, és mint ilyen, meg kellene találnod a módot, hogy boldog legyél. Nyilván mindenki életéhez csak hozzátesz, ha van egy párja, a legtöbbünknek ez a célja, de önmagunk is kiteljesedhetünk. Szerintem annyira kergeted a pár-dolgot, hogy elfelejtettél rájönni, hogy akarsz Te élni, hogy tudsz Te boldog lenni. Olyan nincs, hogy csak egy másikkal. Úgy még jobb persze, de érted, mit akarok mondani. Ez teljesen reménytelen?

2014. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tényleg elgondolkodtató amit írtál és voltak ilyen gondolataim időnként nekem is, de gyorsan töröltem.

Viszont a kapcsolatnak van egy szexuális része, ami szintén nagyon hiányzik. Emiatt még nehezebb elfogadnom, hogy pár nélkül öregszem meg. 38 éves vagyok.

2014. okt. 3. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval te a párodtól várod a boldogságot. Ő meg feltehetőleg tőled. De mit adhat egymásnak két koldus?

Ez így nem fog működni, kérdező. Előbb legyél boldog, aztán legyen párod, hogy ezt megoszthasd vele.

Hogyan kell ezt csinálni? Nézz körül. Vedd számba (ne az enyémbe) amid van, és azzal próbálj meg elégedett lenni. Seneca azt mondta: nem az a szegény, akinek kevés van, hanem aki nem elégszik meg vele.

Magyarul, a gondolkodásodat kell alapjaiban megváltoztatnod, és amint elégedett leszel a világoddal, meglásd, ragadni fognak rád a nők is.

2014. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a válaszod.
2014. okt. 4. 07:00
 6/6 Dorczyhhh válasza:
Biztos lennie kell.Ha nem keresi majd jön magától.Egyelőre koncentráljon a jó dolgokra az életében,és egyszer csak ott terem a nagy Ő. A legváratlanabb helyen,szituációban.
2014. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!