Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tévedtetek már el egy idegen...

Tévedtetek már el egy idegen városban?

Figyelt kérdés
Esetleg idegen országban..?

2014. okt. 13. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyetem első hete. Nem hogy a városban, de a kampusz területén képes voltam elveszni.
2014. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
amikor először voltam edzőteremben eltévedtem a női öltözőben :D minden csupa tükör volt.....
2014. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen tévedtem el a szülővárosomban.
2014. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, Londonban. Az éjszakát az utcán töltöttem.:)
2014. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Egy száz méternél hosszabb egyenes úton is képes vagyok eltévedni. Kb. mint Roronoa Zoro a One Piece-ből.
2014. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amikor az osztály egy részével Straßburgban kirándultunk, volt néhány órás szabadprogram. Öten felkerekedtünk, hogy elmegyünk sétálni, volt köztünk egy német lány is, aki abban az évben jött az osztályunkba. Már sötétedett, amikor betértünk egy ruhaboltba, elkezdtünk nézelődni.. Egy idő után már meguntam, menni akartam, kimentem a boltból, gondoltam, majd jönnek utánam. Tényleg el is indultak, így mentünk. Csakhogy rossz irányba, és azt sem vettük észre, hogy a német lány és még valaki a boltban maradtak. Így amikor rájöttünk, hogy eltévedtünk, azzal is szembesülnünk kellett, hogy elszakadtunk a csapat másik részétől. Nem tudtuk felhívni őket, sötét volt, és ráadásul a német lány alig tudott magyarul, a másik pedig alig tudott németül, így amiatt is aggódtunk, hogy nem tudnak majd rendesen kommunikálni és még jobban elvesznek. Aztán amikor valahogy visszakeveredtünk a szállásra, ők ketten már régen ott voltak... Mert velünk ellentétben ők jó irányba indultak. Hát legalább lesz mit mesélni az unokáknak :D
2015. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!