Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan srác akinem soha...

Van olyan srác akinem soha nem volt még barátnője, és ugy érzte nem szereti egy lány sem? Aztán mégis lett neki?

Figyelt kérdés
mert én 19 éses fiu vagyok.. nem volt még barátnőm :( és egy lány sem akar tőlem semmilyen szerelmet :( maximum barát lehetek :( :( és érdekel hogy van-e olyan aki mászott már ki ebből a bizonyos gödörből :( van még némi reményem? mert én már kezdem azt érezni hogy jobb lenne ha nem élnék inkább :(

2014. okt. 22. 10:12
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
helyen*
2014. okt. 22. 11:27
 12/30 anonim ***** válasza:
Jó tanács hogy ne keress kapcsolatot, viszont figyeld a jeleket. Ha egy lány kedves veled, akkor beszélgess vele sokat, aztán ha adódik alkalom hívd el valahová sétálni moziba stb, de ne legyél túl konkrét ,úgy tedd fel a kérdést mintha teljesen mindegy lenne rá a válasz.
2014. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
jo értem :( csak attol félek hogy hiába várok jelet.. nem fogok semmilyen jelet kapni.. :( és tényleg hihetetlenül sokat görcsölök ezen :( szinte másra nem is tudok gondolni.. mindig csak ezen jár az agyam hogy "senki.nem szeret, sosem lesz barátnőm" " nem érdemes élnem"... nekem csak egy kia szeretetre lenne szükségem :( csak egy kicsire legalább :(
2014. okt. 22. 11:35
 14/30 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy a csajok nem szeretik a kiéhezett fiúkat akiknek kell a szeretet. Azokat szeretik akik nem kaparnak hanem lazák, látszik rajtuk hogy nem érdekli őket hogy a lány elmegy e velük randira vagy sem mert egyedül is jól elvannak. Ezek után kaparnak a lányok. És akkor kegyesen hagyod magad :)


de a netes társkeri is jó terep, csak ott se legyél konkrét és hajtós,nyalis, hanem vedd félvállról.

2014. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Denizz, ne sajnáltasd már magad folyton
2014. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
WTF? :D hát te ki vagy? :D
2014. okt. 22. 11:59
 17/30 A kérdező kommentje:
nem sajnáltatom magam.. kértem olyat hogy sajnáljatok? :D nem emlékszem rá..
2014. okt. 22. 12:00
 18/30 anonim ***** válasza:
Dehogynem, folyton sajnáltatod magad. Látod, hogy egyből felismertelek, mert mindig sajnáltatod magad, így egyből tudtam, hogy ezt a kérdést is te írtad.
2014. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

A barátomnak például én vagyok az első, 26 volt mikor összejöttünk. Tök véletlen volt minden, egyikünk sem keresett "párt", csak random témákról beszélgettünk neten kép nélkül, név nélkül.. aztán találkoztunk és később összejöttünk.


Mondjuk ez az önsajnálás amit csinálsz nagyon nem tetszik nekem, szerintem senkinek nem tetszik az ilyen. Pont azt imádtam a páromban, hogy mindig vidám, pozitív, még akkor is mikor nincs minden rendben. Megértem, hogy akarsz barátnőt meg minden, de nem ez kéne hogy a fejedben járjon non-stop, ez akkor jellemző ha nincs életed, nem csinálsz semmit ami lekötne, ami szintén fura. 19 évesen egyáltalán hogyhogy nem tanulsz? Egyetem? Fősuli? Sportolsz valamit? Eljársz valahova rendszeresen? Munkahelyen kívül.

2014. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
:D nagyon jo a megfigyelő képességed.. de hogy érted hogy "is" ? :D csak ezt irtam.. de én is sejtem ki vagy.. vagyis nem tudom pontosan.. de miért nem vagy suliba? :D
2014. okt. 22. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!