Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan srác akinem soha...

Van olyan srác akinem soha nem volt még barátnője, és ugy érzte nem szereti egy lány sem? Aztán mégis lett neki?

Figyelt kérdés
mert én 19 éses fiu vagyok.. nem volt még barátnőm :( és egy lány sem akar tőlem semmilyen szerelmet :( maximum barát lehetek :( :( és érdekel hogy van-e olyan aki mászott már ki ebből a bizonyos gödörből :( van még némi reményem? mert én már kezdem azt érezni hogy jobb lenne ha nem élnék inkább :(

2014. okt. 22. 10:12
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
jo... nem sajnáltatom magam! az sajnáltatás ha elmondom? de akkor felejtsétekel el amit mondtam.. öszpontositsunk a kérdésre ha kérhetném... vagy most is sajnáltatom magam? :D
2014. okt. 22. 12:18
 22/30 anonim ***** válasza:

Nekem 21 éves koromig nem volt barátnőm, kb. az ilyen hozzáállás miatt. Lehetett volna, de ha a lányokkal érezteted, hogy ilyeneken problémázol (amúgy ez érződik az emberen, akkor is, ha nem mondja ki), akkor kerülni is fognak a lányok. Barátnak jó leszel és kész.


Velem az volt, hogy egy idő után lesz*rtam őket. Ha rád néz egy lány, ne azt lássa, hogy ilyen kis izé vagy, aki a lábai elé omolna legszívesebben, hanem inkább azt lássa, hogy magabiztos vagy, teljesen biztos magadban és ugyanakkor elérhetetlen. Ha így viselkedsz velük, akkor érdekelni fogod őket is, mint pasi.

2014. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
rendben akkor lesz@rom mindegyiket... nem fogok fogok ezentul egyikkel sem foglalkozni ugy különösebben.. sőt lehet neki állok edzeni is.. legalább lesz ami elveszi a figyelmem
2014. okt. 22. 12:38
 24/30 anonim ***** válasza:
így van
2014. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
ez velem is így volt, egy csomó visszautasítást kellett már elviselnem, aztán jött Ő
2014. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha lesz@rod, akkor sem fog változni semmi. Én már 4 éve, hogy lesz@om őket. Egyedül is vagyok, mint az ujjam. szerencsére már megszoktam!
2014. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Igazából nem azt írtam, hogy le kell sz@rni olyan értelemben, hogy egyáltalán nem foglalkozol a lányokkal. Hanem ez azt jelenti, hogy nem görcsölsz rajtuk, nem érezteted, hogy odáig vagy. A lányoknak azt kell érezniük, hogy kihívás vagy, izguljanak ők is azon, hogy ha elrontanak valamit, akkor nem fogsz törődni többet velük. Az ilyen pasit meg akarják hódítani.

De ha a lány lábai elé omlasz, érezteted, hogy ha csak csettint, máris ugrasz neki, akkor csak azt mondja, hogy "aranyos vagy", és bekönyvel a barát zónába.

2014. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2014. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Utolsónak ne higgy. Ha igaz lenne akkor csak kb milliomos kötekedő boxolóknak lenne családjuk :D De a tények azt bizonyítják hogy a minimálbéres kövér gyógyegérnek is van nője és gyerekei. Lehet hogy nem fotómodell a felesége de attól még van és boldog elégedett lehet vele.


Nem fog facér maradni a sok millió nő ha elfogytak a milliomos menőcsávók,hanem szépen keresnek magukhoz valót.

2014. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ilyet ne irjatok, hogy "jarjunk nyitott szemmel"... nem vakok vagyunk, csak nem tudunk csabitani. A mai huszas sracoknak semmi nem lett atadva a nok ismereterol. Hiaba tudom bevonalkazni a vagina reszeit, ha eloben sosem lathatok olyat, vagy fizetnem kell egy termekert, amit mas buntetlenul ellop.
2017. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!