Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik eszközzel gyógyul be...

Melyik eszközzel gyógyul be elöbb a vágott seb? (depresszió)

Figyelt kérdés

Borotva penge, faragó penge vagy kés a jobb ha az utobbi akkor recés vagy sima?

Van amikor nagyon mély érzelmi pontra kerülök amikor jól esik hogy egy kicsit közelebb kerülhetek a halálhoz. Nem mindig akarok meghalni csak engem ez nyugtat meg olyan mint másnak a cigi.



2014. okt. 30. 22:12
1 2
 1/16 intrepid ***** válasza:
Evelin! Később, majd ha felnőttebb leszel, nagyon fogod szégyelleni a sebhelyeidet, és mindent megadnál érte, hogy eltüntesd. Az emberek nem hülyék, kapásból leveszik, hogy zizi voltál, és vagdostad magad.
2014. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sima lábborotva is jó.
2014. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én faragó pengével szoktam. A borotva pene ugyan olyan sebet hagy vagy vékonyabbat?
2014. okt. 30. 22:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Interpid azért állsz így hozzá mert nem vagy része ennek a dolognak.
2014. okt. 30. 22:33
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi ésszel én a láncfűrésszel próbálkoznék.
2014. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Èn is vagdostam magam, hosszú időbe telt, mire begyógyultak a felszíni sebeim, de mègis abba tudtam hagyni, ahogyan a dohányzást is.

Amikor rájössz, hogy egy ponton túl nem marad más, mint a szègyenkezès a tetteid miatt, már nem fog èrdekelni, hogy mèg egy kis vágás megnyugtat. Egy kicsi... pont ott, ahol kell...

2014. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
mindig van magyarázat meg kifogás !
2014. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Késben nem bízom, a borotva nem tud komoly bajt okozni. Sima nyeles borotva. Rá kell érezni, hogy merre, hogyan kell nyomni. Pláne ha mozog a feje. Nyelét megszorítod erősen, a fejet meg hüvelykujjal irányítod. De ha kitapasztalod, már oda sem kell nézni, csak kicsit nyomva végighúzod és kész. Azzal vigyázz, hogy ha több pengés, több lesz a vér. Én előtte-utána fertőtlenítem.
2014. okt. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

És még itt adjátok egymásnak a tanácsokat, gratulálok.

A tetteinknek vannak következményei, nem csak magatokra, hanem másokra is, és ezeket a következményeket bizony egyszer vállalni kell majd valakinek. És a halál nem lesz kifogás.

2014. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ha már a flex nem tetszett...

[link]

2014. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!