Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » (? ) Párkapcsolatot szeretnék,...

(? ) Párkapcsolatot szeretnék, de depressziós vagyok (bőv lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék párkapcsolatot, de mivel pánikbeteg-depressziós vagyok így sajnos a házból sem merek sokszor kimenni (SZÓ SZERINT!) és így szinte lehetetlen ismerkedni.

javítani és szinten tartani lehet ezt az egészet, de elmulasztani nem.

Na szóval, így eléggé meg van kötve a kezem, mert nem nagyin tudok elmenni egyedül sehova, nemhogy egy szórakozóhelyre...

társkeresős oldalakkal próbálkoztam, de ott meg a lányok nem is nagyon válaszoltak és nem az én korosztályom volt.

Csak perverz meleg öregek írogattak de abból nem kérek :D

válaszokat előre is köszi

22\f



2014. okt. 27. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj akkor másik weboldalon ismerkedni. Nagyon sok fiatal is keres párt. Talán ha írsz nekik, nagyon átmegy hogy valami baj van veled és mivel nem ismernek nem akarnak azon dolgozni, hogy ennek ellenére is összeismerkedjenek veled. Sajnos láttam már ilyet :s Viccel kívül, kezeltesd magad, mert minél egészségesebb vagy, annál könnyebben menne ez az ismerkedős dolog.
2014. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Először próbálj meg beszélni egy pszichológussal,hidd el oda őrültek járnak.

Sokat segítene és utána jobban tudnál ismerkedni

2014. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

járok orvoshoz, és soha nem meséltem másnak a betegségemről, közeli családtagok tudják csak és 1-2 barát.

egyszerűen hiába próbálkoztam eddig, max beszélgettünk de kapcsolat szóba sem jött soha.. nem vagyok egy férfi ideál, nincsenek nagy elvárásaim sőt... csak annyi, hogy legyen ápolt, nekem a belső számít. De ezzel sokra nem megyek ha nem tartozom a normába.

köszönöm a válaszokat

2014. okt. 27. 17:31
 4/14 A kérdező kommentje:
rosszul írtam: nem olyan férfi vagyok aki egy nőnek is az ideálja lenne.
2014. okt. 27. 17:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyon kevés ember mondhatja el magáról,hogy az "ideáljával" van párkapcsolatban!
2014. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Mikor sikerül kimozdulnod otthonról, akkor is próbálj nyitni az emberek felé. A szerelem akkor fog megtalálni mikor nem is számítanál rá...
2014. okt. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

nem számítotok már rá lassan 4 éve mégsem talál meg, most jutott eszembe, hogy ez az egész nem jó így

2014. okt. 27. 23:53
 8/14 anonim válasza:
Akkor viszont először is a depressziódon próbálj segíteni. Ha értékes emberekkel létesítesz kapcsolatot és nem hülyékkel, akkor menni fog:D Utána lesz elég önbizalmad ahhoz, hogy ki tudj mozdulni, esetleg elmenj szórakozni és ismerkedni....
2014. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha megtudtad hol lehet értelmes emberekkel ismerkedni, szólj nekem is, mert én is keresem ezt a helyet...
2014. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy könnyebben találsz megoldást, ha beszélgetsz erről valakivel. Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon, hétfőtől szombatig 9-21 óra között érhető el Telekom és T-mobile hívószámokról. Lehet, hogy a pánikbetegségeddel érdemes szakemberhez fordulnod, például a kineziológia segÍthet abban, hogy a problémád kialakulásának oka oldódjon.
2014. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!