Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha utálom az...

Mit tegyek, ha utálom az életem úgy, ahogy van? 18/L

Figyelt kérdés

A helyet, ahol élek, az osztályközösséget, ahova tartozom, a társasági életem 0-hoz van közel. A családom igazán demotiváló, ahelyett, hogy előre haladnánk, egyre több adósság bukkan felszínre, állandó a feszültség itthon, engem meg úgy kezelnek, mint egy 8 évest. (nem mehetek sehova, a tanulás a dolgom)

Elegem van, úgy érzem, folytogat ez az életvitel, és szabadulni akarok. :(


2014. nov. 1. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is utálom az enyémet,de nem hiszem hogyha ideírsz,itt találsz segítséget...interneten úgy sem találsz..vagy ha igen,az nem segít,legalábbis nekem nem szokott.

18/L.

2014. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj új életet. Ne a problémákkal foglalkozz hanem azon gondolkozz hogy mivel lehetne őket megoldani.

Keress munkát,és vagy segíts a családodnak vagy költözz el.

Keress barátokat valahol biztos van valaki aki kedvelne,elég egy barát is.

Azzal hogy ide írsz nem fog semmi sem változni max beszólásokat fogsz kapni és röhögni,örülni fognak annak hogy problémáid vannak

2014. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akarsz róla beszélni?

Egyébként ha változtatni akarsz, akkor változtass, de attól nem feltétlenül lesz jobb.

2014. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ahányszor én már ezt éreztem... 28/F Nem is tudom megszámolni. Évek alatt, de néha jobb lesz, aztán megint lennt vagy. Nincs rá gyógymód, a változtass marhasággal én nem jövök, mert tudom milyen az, amikor nem rajtad múlik az életed és a környezeted. Barát úgysincs, rokon úgysincs, segítség úgysincs. Leírni jó, mert úgy érzed hangot addsz a problémádnak, ha megoldást úgyse találsz.

Egy kérdés. Tudod mitől akarsz szabadulni?

2014. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek sokmindenben igaza van.Tényleg nem egyszerű ha a körülményeid áldozata vagy.

Mégis úgy gondolom tudsz tenni az ügy érdekében.

Az otthoni dolgokkal mindenképpen tágítanod kell a határaidat. Ha a sarkadra állsz és megmondod a magadét lehet elsőnek csak csodálkozni fognak hogy mi ütött beléd de aztán szépen kiharcolod hogy elengedjenek vagy már nem fognak vele foglalkozni hogy elmész vagy sem.

Nem kell szélsőséges balhékra gondolni csak állj ki magadért és mond meg hogy már felnőtt vagy. Ha nem teszed meg akkor a fejedre nőnek és még 30 éves korodban is meg akarják mondani hogy mit csinálj.


Az osztályban pedig mindig van olyan aki kevésbé ba lfasz hát próbálj meg azzal lógni egy kicsit hátha neki lesz még olyan ismerőse akivel jól kijöttök és kialakulhat ott egy-két barátság.


Ilyen esetekben nem árt bevezetni az életedben -mondjuk este amikor nyugodtan tudsz magadra időt szánni- egy kis pozitív életszemléletet.


Tételezzük fel hogy ez nehezedre esik ugyhogy kezd a legegyszerűbbel vagyis kimondod amit szeretnél. Ez lehet akármilyen pozitív megerősítés pl:

Szeretem magamat, bízom magamban, új barátaim vannak, a barátaim szeretnek velem lenni, napról napra jobban érzem magam, magam ura vagyok, azt csinálok amit akarok stb.


Ha egy helyzetet nem akarsz többé mindig lásd magad előtt a pozitív képet ahova kerülni szeretnél és ennek lehet az első lépése hogy kimondod a dolgokat.


A dolog pofon egyszerű, az energia követi a figyelmedet és köréd valósítja a dolgokat.


Ha a rosszra figyelsz abból lesz még több, ezért mondom lásd a pozitív képet.

2014. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is maszturbálj többet, a depressziód hormonális jellegű is, másodszor, ha a világ egy kalap szarnak tűnik körülötted, valószínűleg így is van. Cseréld le.
2014. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!