Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet, hogy soha nem leszek...

Lehet, hogy soha nem leszek boldog?

Figyelt kérdés
Telefonrol irok, ezert nincs ekezet. Mindig is eltertem az atlagtol, sokan furcsanak tartanak es nem ertik a stilusokat, gondolkodasomat. Nem igazan fogadnak el a legtobben, minimalis a barati kapcsolatom es hosszu evek ota egyedul vagyok. Mostanra allandosult bennem egy nagyon eros alsobbrendusegi erzes, amit keptelen vagyok lekuzdeni. Van innen kiut, mert jelenleg nem talalok egyet sem?!

2014. nov. 14. 22:57
 1/8 Firedoom ***** válasza:
Miert, milyen vagy te?
2014. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszeru szavakkal leirni. Olyasvalaki, akit nem vesznek komolyan es nem fogadnak el.
2014. nov. 14. 23:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis az a tipus, aki ma nem nyero.
2014. nov. 14. 23:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha eltérsz az átlagtól, akkor a legtöbb ember nem tud majd mit kezdeni veled. Ez van.

Ha mélyebb baráti kapcsolatra vágysz, hát z nagyon nehéz a mai világban...

A legtöbb ember alkalmatlan barátnak, csak felszínes kapcsolatokra képes az emberek zöme, de nem derül ki, hogy hány éves vagy és miben térsz el az átlagtól, milyen a gondolkodásod.

2014. nov. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazad van. :(
2014. nov. 15. 17:39
 6/8 anonim válasza:

Én is ilyen voltam mint te :)

Sosem adtam fel magam,őszinte voltam, igaz, egy idő után az emberek meglátják benned ezeket a dolgokat bármilyen felszínesek is, én ilyen emberekkel vettem magam körbe, a többiek meg nem számítanak :) csak tarts ki és minden rendbe jön :)


21F

2014. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bővebben :D Mintha én írtam volna...
2014. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 6-os valaszra ertetted?
2014. nov. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!