Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy a szilvesz...

Mit csináljak, hogy a szilvesztert úgy fogjam fel, mint bármelyik más estét?

Figyelt kérdés

A szomszédomban házibuli lesz, és valami rohadt hangosan fogják nyomatni. Semmi normális műsor nem lesz a tévében, és ugye én is egyedül leszek.

Én már aludni akarok majd. Szerintetek kihívhatom majd rájuk a rendőrséget a nyugalom megzavarásáért?


2014. dec. 13. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Pff azért mert más szórakozik, kíhivnád a rendőrségt??? Inkább menj el bulizni.
2014. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyere gyakorizni:D majd küldünk egymásnak szép és jó zenéket
2014. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt az egy napot sajnos ki kell bírnod valahogy. A szomszédom 100 megatonnás bombákkal ünnepel minden évben, remegnek az ablakok a tűzijátékoktól este 6-tól reggel 6-7 óráig, de ilyenkor megvan ez engedve, tehát nem sért semmilyen törvényt.
2014. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bírd ki, csak egy éjszaka.

Nézz a neten valami jó filmet.

2014. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék, én úgy fognám fel a dolgot, hogy "Igen, valóban nem lesz fergeteges a mai estém, de nem szeretném elrontani másokét is".

Inkább olvass, hallgass zenét, nézz végig egy egész évadnyi sorozatot, vagy beszéld meg valamelyik ismerősöddel, hogy találkozzatok valahol, ahol nem lesz akkora zaj.

Gondolj olyan ismerősökre (ismerős=nem feltétlenül barát) fiú/lányra egyaránt, akik szintúgy nem azok a vadulós/bulizós típusok, szerintem mindketten örülnétek egy kis társaságra, és a végén még barátok is lehettek.

Sok sikert! :)

2014. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat a nyers megfogalmazásért, de nagy nyomorultságra utal, ha emiatt kihívnád rájuk a rendőrséget, és ilyen felfogással nem csoda, hogy egyedül vagy.

Én sem fogom elmenni sehova, nem lenne kivel, de attól még képes vagyok felfogni, hogy mások szeretnek -különösen ilyenkor- elmenni valahová, jól érezni magukat, és eszembe sem jutna, hogy kihívjam a szomszédomra a rendőrséget. Ha kinyílik a szemed éjjel kettőkor is elkezdesz üvöltözni, hogy ha te sem alszol, más se tegye?

2014. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sz@rd le, nézz filmet, tv-t vagy olvass, aludj.


Nálunk is tűzijátékoznak, én simán átalszom az egészet!

2014. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor k..vára mindegy, kire hívod ráa rendőrséget, ünnepnap és pont tojnak a csendháborításra. Miért nem mész sehová?
2014. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!