Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiatalok, ki tölti még egyedül...

Fiatalok, ki tölti még egyedül a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Bár kissé cikinek tartom, de idén több mint valószinű hogy egyedül fogom tölteni, itthon a szilveszteremet. Voltam hivva egy házibuliba, de nem tud most izgatni a dolog, az elmúlt bő fél évem pocsék volt és fárasztó és nincs kedvem jópofizni más arcokkal, új emberekkel...


Ti hogyan szilvesztereztek? Gondoltam valami magánprogramra, de őszintén, nem jutott eszembe semmi.

Most nyugi kéne.

19 éves lány vagyok amúgy.


2014. dec. 15. 19:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én is egyedül fogom, kb minden második évben ha elmegyek valahová, de egyáltalán nem érzem rá a kényszert, hogy mindig így tegyek. Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan. 22F
2014. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek. Felőlem megbeszélhetünk páran valamit, beülünk egy helyre és eldumálgatunk, ha az megfelel az uraknak/hölgyeknek.


Egy 5-6 fős társaság már bőven jó. 22F

2014. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez tök jó lenne ! :)
2014. dec. 16. 22:31
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Én is egyedül töltöm, mint mindig. Én nem iszom, dohányzom, talán ezért is hagytam ki mindig, de nem is lenne kivel. Én nem vágyom a bulizásra, sokkal inkább egy beszélgetésre, egy házibulira ahol szól a zene, közben kártyázunk, beszélgetünk vagy filmet nézünk. Tudom, maradi vagyok, sajnos ez van, nem tudok megváltozni, pedig próbáltam már. 22/l
2014. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Bár még van egy kis idő addig, de lehet, hogy én is egyedül leszek.

18f

2014. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Aki menne bulizni, de nincs kivel az írjon rám.18/F
2014. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem ciki, bár én lehet elmennék inkább a buliba.

mivel hívtak oda, legalább 1 embert már ismersz.

esetleg ha tudsz, hívj te is egy valakit.

megbánni nem szoktam ha mégis elmegyek.lehet nem az lesz életed legjobb bulija,de több élménnyel gazdagodsz, mintha otthon tv-zel.

2014. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy akik ottlesznek mind párok lesznek, lesz egy-két csaj szingliként, de fiú semmi.

Azt meg hogy gyertyát tartsak és nézzem azok hogy nyalják falják egymást... azt nézni végképp nincs kedvem, főképp hogy kb 2 hete lettem rendesen átverve egy olyan személy által akit nagyon félreismertem és megszerettem... :)

2014. dec. 21. 07:02
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyedül. 18/lány
2014. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!