Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék ezen változtatni?

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Lassan 20 leszek nem volt még kapcsolatom, barátaim sincsenek, haverokból van 1-2. Tinikorom nagy részét itthon a négy fal között töltöttem, még mások szórakozni mentek, vagy közös programokat szerveztek.

Sajnos ennek az oka is meg volt,nem tudok megbízni szinte senkiben(múltban történt dolgok miatt), e miatt nem engedek/engedtem közel magamhoz szinte senkit, bizonyos szituációkba szorongok, időnként leblokkolok, és pánikroham szerű tünetek jelentkeznek nálam.

Valakit mégis, közel engedek akkor hozzá túlságosan is elkezdek kötődni, amivel elriasztóm.

Ezen szeretnék valahogy változtatni, de nem tudom mi lenne a legjobb első lépésnek.


19/f


2014. dec. 15. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, és nagyon szomorú is voltam emiatt. Aztán jött egy nagy változás az életemben, és most rengeteg barátom és programom van :) Hogy mi változtatott meg? Elmentem egy táborba. 19 évesen sem ciki még táborba menni, és ha jó helyre találsz, hatalmas változások történhetnek. Nekem szinte az egész életem megváltozott az alatt az egy hét alatt, és minden félelmem levetkőztem.
2014. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha megtalálod a választ, nekem is elárulhatod, ugyanebben a helyzetben vagyok én is. (ugyanennyi idős is vagyok, csak lány.)
2014. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit, meg szerezz azon kívül is még egy hobbit!
2014. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előttem szóló jól mondja. Az a lényeg, hogy minél többet legyél társaságban. Szerintem is kezdj el sportolni lehetőleg olyat ami csapatjátékra épül és nem vagy benne túl béna, mert az csak még több problémát szül... Ha késztetést érzel rá, még egyedül is gyakorolhatsz. Próbálj meg pozitívan hozzáállni a többiekhez és légy kedves azokhoz, akik megérdemlik. A többiekkel (bunkókkal) meg ne foglalkozz.Keress egy olyan társaságot, akikkel jól érzed magad. Ha kedves vagy másokkal, ők is kedvesen fognak hozzád állni és idővel téged fognak keresni, hogy menj el velük valahova, mert jól érzik magukat a társaságodban. Így olyan barátokra tehetsz szert, akik mindig melletted fognak állni, így az élet is sokkal élvezhetőbb lesz a kételyeid meg csak egészséges mértékben tartsd meg. Nem mindenki gonosz. :) Remélem segítettem. 15/f
2015. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!