Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan vészeljem át? 19/F

Hogyan vészeljem át? 19/F

Figyelt kérdés

Fordulóponthoz értem!

Mára már nem érdekel semmi és senki!

Szerettem volna egy barátnőt egy legjobb barátot és még sok mindent ami az emberi kapcsolatokhoz szükséges!

Régen próbálkoztam lányoknál de nem sikerült és már nincs kedvem sem hozzá, már egyáltalán nincs erőm semmihez!

Magányos vagyok és egyedül.

A jelenlegi osztálytársaim folyton lehangolnak.

A napjaim egyszer lent egyszer fent de inkább a mélypont a jellemző!


A szüleimmel sem beszélek semmit aput nem is érdekli anyu előtt meg szégyenlős vagyok nem tudom miért.

Régen kérdezgetett erről arról de lehet én voltam az aki elmarta maga elől.

Most pedig senkim sincs.

Nincs egy jövőképem sem nem tudom merre menjek tovább ez a világ egyszerűen már nem élhető.

Nagyon pesszimistán látok mindent pedig nem voltam ilyen.

De érzem a szívem mélyén van egy kép a jövőmről egy szép feleséggel és gyerekekkel és egy nagy hatalmas családdal amiben mindenki számíthat mindenkire és persze jó barátokkal.

Már várom a napok végét hogy álomba merüljek hátha álmodok valami jót.


Elég beteges sőt lehet hogy az de nem tudom mit tegyek.



2014. dec. 16. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekelne semmi, akkor nem erről álmodoznál és írnál ki ide kérdést. Szedd össze magad. Tudom, hogy könnyebb mondani, de ez rajtad múlik.


Gondold végig milyen lehetőségeid vannak és használj ki mindent. Barátnőt és barátokat nem céltudatosan kell keresni, mert csak görcsölsz akkor, teher az egész. Mászkálj, érezd jól magad egyedül is, a bőrödben, és meglátod majd, hogy csapódnak hozzád emberek idővel.

2014. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló időszakom régen de már javult valamit
2014. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a fojamat nem a lányoknál kezdődött
2014. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, írj! Én is 19 éves fiú vagyok, néhány barátom van csak. Sokszor én is egyedül érzem magam, de van úgy, hogy szinte repdesek a boldogságtól, szóval nagyon ingadozó a hangulatom.
2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 25f hova valósi vagy
2014. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, én is így érzek, és nekem is pont ez a vágyam. Aranyos feleség, gyerekek, boldog család, barátok. Mondjuk a barátok legalább többé-kevésbé nekem megvannak, habár gimiben nekem sem nagyon voltak. És barátokat tényleg nem keres az ember, hanem lesznek. Barátnő viszont nem lesz vsak úgy. Azért tenni kell. Én csak nagyon ritkán érzem azt, hogy tetszem a lánynak, ami a csak úgy lesz barátnőd dologhoz kell.

Mondjuk az is igaz, hogy konzervatív világképpel, manapság valóban nehéz párt találni, hiszen a mai nőket nem érdekli semmi csak a buli, a pia, a szex, a drog, a pénz. A férfi meg attól férfi, ha bunkó és domináns.

Ez a világ szerintem is élhetetlen.

2014. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem minden nőt csak a züllés érdekli csak a rendesek azok foglaltak szerintetek?
2014. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"csak a rendesek azok foglaltak"


Igen, ez nagyon igaz, vagy olyan gyorsan elkelnek, hogy nagyon nagy szerencse kell, hogy pont te legyél ott neki.

2014. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen időszakom, aztán véget ért a suli én pedig felnőttem.
2014. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!