Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 feletti szomorú, magányos...

30 feletti szomorú, magányos emberek! Ti mindig így éltetek?

Figyelt kérdés
18-20 évesen még reménykedtetek, hogy jobb lesz? Én most 19 vagyok, de attól tartok soha nem leszek boldog :( Így nincs értelme élnem, nem akarok feleslegesen még évtizedeket elpazarolni a szenvedésre.

2014. dec. 18. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt a serdülőkori depit kinövöd. Én is ilyen voltam, aztán 22 éves koromban fejest ugrottam az életbe, akkor volt 8-10 év nagyon jó időszak, az meg már egy másik történet, amikor 34 évesen komoly problémáim lettek. Persze azóta is voltak jó és rossz időszakok, de reménykedni lehet még 40 fölött is.
2014. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen mindig így. Magányosnak nem mondanám magam, mert mindig találok valakit akivel el lehet beszélgetni ideig óráig. Tartós kapcsolatom/barátságom viszont nem volt senkivel.


A boldogság nem másokon múlik!

2014. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Kb. 45 éves korom óta vagyok magányos és reményvesztett. 20 és 35 között éltem a legjobb időszakomat az életemben.
2014. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18-20 évesen még iskolába jártam, volt 3-4 ember akivel néha beszéltem. 21-22 évesen még tartottam velük a kapcsolatot, aztán mindenkinek fontosabb lett a párja, vagy más barátai. 22 évesen egy másik suliból lett egy barátom, tartott egy évig. 23 évesen magányos lettem, ugyanúgy magányos vagyok most, 24 évesen is. Gondoltam nem várok hat évet a válasszal, 30 évesen is ugyanolyan üres és magányos életem lesz az életem, mint amilyen most, meg amilyen sok éve már. Nem várható nagy változás, ha csak el nem tudok költözni. Mondjuk ettől a személyiségem nem változik és ezzel van a legnagyobb probléma.
2014. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondod van, beszélgethetsz róla: hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, utcai fülkéből is.
2014. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!