Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van ebből kiút?

Szerintetek van ebből kiút?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, sokat dolgozom. Szinte a munka az életem. Semmi boldogságom , semmi örömöm, barátaim nincsenek, minden lány átver , vagy megcsal. A szívem darabokban van, folyton a múlton rágodom, szinte a múltamban élek, ezáltal egy idő után , ha új embert ismerek meg, elviselhetetlen leszeek. mindennap az öngyilkoss*gon gondolkom, és már magamért feladtam a harcot, és a jövömért, beleuntam a magányba , a bizoonytalan, szomorú elkeseredett életembe. Mindenem megvan, de mit ér ez boldogság nélkűl? Fogalmam sincs, de szerintem mély depresszióba estem az utobbi 4 évben. És napról napra egyre rosszabb, de ezt senki sem látja rajtam, mert egy hazug úgymond vidám ént mutatok. De sokan csodálkoznának ha megtenném.. Úgy érzem senki se szeret, az emberek is rossz szemmel néznek rám. Sajnos nem tudom mit tehetnék, mert 1 hetet adtam magamnak, hogy megteszem. És megszüntetem ezt a fájdalmat, mielőtt jönne a válasz hogy " menj el mozdulj ki stb, " egyrészt időm nincs rá , hétköznap . Hétvégén meg vagy pihenek, vagy ugyanúgy dolgozom. Ti ebben az esetben mittennêtek?

2014. okt. 1. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed mély depresszióban vagy, akkor segítségre van szükséged, de nem itt, mert senki nem fog tudni neked valami "világmegváltó" dolgot mondani. Mindenképpen keress fel egy pszichológust, szakíts rá időt a munkád mellett.
2014. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de reggeltől estig melózom. Kb 9-10 vagy későn végzem, nincs erre időm sajnos.
2014. okt. 1. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

én próbáltam segíteni neked!

V

2014. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jolvan.
2014. okt. 1. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt segítenék kérlek válaszolj néhány kérdésemre. Milyen munkával foglalkozol? szereted amit csinálsz? Kollégák? Vannak? Az életedet teljes mértékben a munka teszi ki? Hány órát dolgozol? Hallottál már a munkamániáról? Nem tudnál más munkát választani vagy nem akarsz, mert a jelenlegit szereted?


Kérlek válaszolj, őszintén segíteni akarok mint ember az embernek.

18/L

2014. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!