Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet ebből kiút? (bővebben lent)

Lehet ebből kiút? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Több mint fél éve kidobott barátnőm, pedig nagyon szerettem, sokáig együtt voltunk. A padlóra kerültem, és mivel mindenkit kitúrt mellőlem, barátokra nem számíthattam, hogy helyrehozzanak. Magamtól valahogy talpraálltam, kerestem társat, de valahogy nem szimpatizált velem senki. Erősen extrovertált személyiségem van, nagyon könnyen ismerkedek, de valahogy nem alakul bennsőséges viszony sosem. Nemrég viszont egy helyes lány jött oda hozzám, cigit kért. Adtam neki, közben tök jól elbeszélgettünk, de valahogy előtört egy nagyon rossz érzés amit a szakítás után éreztem, azonnal elszomorodtam és mielőtt a hisztéria kerülgetett volna, gyorsan elköszöntem és elmentem. Persze ezek után ismét padlóra kerültem. Hogyan tudnék a régi sérüléstől megszabadulni? Mi lehet velem a baj? 22/f

2014. okt. 30. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj, hogy nem vagy túl azon a szakításon. Valószínűleg maradtak benned kérdések, nem kaptál kielégítő választ a szakítás okára, vagy csak nem tudtad elfogadni a tényt. Amig nem vagy túl rajta, nehéz továbblépni, és addig nem is érdemes. Lehet, hogy még több időre van szükséged.
2014. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 év után még mindig pont így érzem magam, mint te. Csak az a különbség, hogy lány vagyok.

A baj az, hogy nem vagy túl a csajon. Ha szerencsés vagy, akkor majd az idő segít.

Egyébként mindenből van kiút. Csak akaraterőre és önismeretre van szükség hozzá.

2014. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Ha jól értelmezem akkor még egy hosszú és fájdalmas út vár rám hogy ezen túllegyek. De sajnos azt érzem hogy ha valaki ilyen helyzetben van, azt az emberek kirekesztik, nem toleránsak vele, mert magányos és az nem kell senkinek.
2014. okt. 30. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, hogy aki magányos, az nem kell senkinek. A lényeg, hogy azt kapod az emberektől, amit adsz. Ha mosolyogsz, visszamosolyognak. Ha te nem vagy jól, szomorú vagy, magányosnak érzed magad, stb., ezt érzékeli a külvilág is, és nem fog a nyakadba ugrani senki. Szóval, még mindig az a megoldás, hogy rendezed magadban a dolgokat, és amint kiegyensúlyozott vagy, érzelmileg független, van esélyed bármire.
2014. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!