Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam a korombeliek es mas emberekkel?

Figyelt kérdés

Az az igazsag,hogy nem is maradtak barataim,ami nagyon kikeszit,mert minden olyan hirtelen tortenik velem. Csak annyit szeretnek tudni,hogy hogyan kedveltessem meg magam veluk? Hogy jobb hunorom legyen,vagy nem tudom,hogy jobban erdekeljem oket... mert regen en voltam szinte a suli csúcsa,de most...mindenki megvaltozott..nekem pl.lelki problemaim vannak..

elore is koszonom a segitseget! 14/L



2014. dec. 29. 19:50
 1/2 RainbowUnicorn válasza:
Szia szerintem hülyeség neked tenni azért,hogy megkedveljenek,ha valaki szeret így szeret. Ha régebben voltak barátaid talán nem csak ők változtak,hanem te is és lehet,hogy oka van,hogy már nem vagy "menő".
2014. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen van oka. :( Mint lattad lelkiproblemaim vannak,de sztem nem ez az oka. Hanem a mi korunkban a lanyok mar fullosan sminkelik magukat,fiuznak,elmennek mar messzebb helyekre,meg olyan dolgokat csinalnak ,amiket azert 13-14 eves lanynak szerintem nem illő. Meg en nem is sminkelhetem magam stb... tehat az lehet a gond hogy nem vagyok olyan mint ok..
2014. dec. 29. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!