Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglalják el magukat...

Mivel foglalják el magukat azok, akiknek nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
A munkán, barátokon kívül?Nem érzik üresnek az életüket?
2015. jan. 3. 18:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Te üresnek érzed?
2015. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazokat csinálom,amit a párommal csinálnék, kivéve a maszturbálást...:D


Szóval filmnézés,zenehallgatás,tánc,találkozó családdal,barátokkal,könyvolvasás,edzés meg miegymás. Ha úgy fogom fel, hogy a párom nélkül csak egy fél lennék akkor üresnek érezném az életem. De nem. :)

2015. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Internetezek, olvasok, takarítok, utazom ide-oda, semmi extra. Igen, üresnek érzem, de inkább a magányos magány, mint a társas magány.
2015. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
én nagyon üresnek érzem.Főleg akkor rossz, mikor barátoknak, rokonoknak alakul az élete.Persze örülök , de nagyon tud fájni.
2015. jan. 3. 18:46
 5/25 anonim ***** válasza:
GAMZ
2015. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Netezek,olvasok,modellezek a munkahelyemen,haverokkal talizom,barkácsolok,mindig csinosítgatok valamit a lakáson.

Elég rossz néha társ nélkül,de volt egy néhány párkapcsolatom,nem nekem való.Még a 21 éves Fiamat is én neveltem fel 6 éves kora óta.

45 F

2015. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Netezek, olvasok, filmet nézek, tanulok.

Én is üresnek érzem persze örülök, hogy a barátnőim boldogok de egyedül érzem magam.

2015. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

másodállás, sport heti 3x, hobbik, hétvégente család, tesók, keresztfiam, néha filmezek, netezem, weboldalamat építem, angolul tanulok!


Üresnek? Egyáltalán nem érzem magam annak!

2015. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs egy barátom se, se pasi, így tiszta egyedül vagyok a nap 24 órájában. A szabad időmben elmegyek futni v edzeni, festek, nyáron felpattanok a bicajomra és útnak indulok csak úgy random és este jövök haza, a legfontosabb h mindig el kell magam foglalnom és akkor minden szuperül megy. Kifejezetten kerülöm a romantikus filmeket, mondhatni horror rajongó lettem emiatt , de ha meghal a szerelmespár egy tagja, akkor azt vígan megnézem ... kárörvendés tudom, de jól esik :D. Persze nekem is vannak rossz napjaim, amikor az össze szerelmespár látványa zavar , na olyankor felveszem a középső ujjas pólómat és abban járkálok köztük. Tudom, h egyszerűbb lenne beszerezni egy pasit, de nem bírom a kötöttségeket.

22/N

2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Buford Tannen ***** válasza:
Utolsó! Mintha magamat olvasnám! :D Nekem is kb ugyanilyen mentalitásom van xD Ha gondolod haverkodhatnánk,szerintem jól megértenénk egymást :)
2015. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!