Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglalják el magukat...

Mivel foglalják el magukat azok, akiknek nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
A munkán, barátokon kívül?Nem érzik üresnek az életüket?
2015. jan. 3. 18:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ennyire társcentrikus a szemléleted, de mégsincs társad. Ha tényleg így érzed, akkor neked ezerrel ismerkedned kellene, és minden mást emögé helyezni a fontossági sorrendben. De én nem jelenteném ki a helyedben mindenkire egyformán, hogy ha nincs társa, az élete értelmetlen, mert ez csak akkor igaz, ha az egyén magában gondolatban meghatározza ezt a képletet, és így is kezd érezni. Tehát ez a kérdés nem is lehet vita tárgya mert szubjektív, ha igaznak érzed igaz is lesz, ha nem, akkor nem. Én pl. nem gondolom, és nem is érzem feleslegesnek az életemet egyedül, mert én ilyen vagyok és örülök neki, mert ez viszonylag függetlenné tesz másoktól. Én simán megnézném a Niagarát egyedül, és cseppet sem zavarna, hogy nincs velem senki, sőt örülnék, hogy én döntöm el meddig nézem, és mikor indulok tovább. A fotókat megmutatnám a haveromnak, anyámnak, de ha nem érdekelne a világon senkit, hát azon se szomorkodnék egyáltalán.
2015. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"de ha nem érdekelne a világon senkit, hát azon se szomorkodnék egyáltalán"


miért?


ezzel a tudattal le tudnád élni az életed?

2015. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szoktam fényképezni és kamerázni, de többnyire saját magamnak készítem a felvételeket, és miközben dolgozom rajtuk, eszembe sem jut, hogy ezt másnak is megmutathatnám. Persze, ha kezemben van éppen a kamera, rajta a korábbi felvételekkel, és ott ül mellettem valaki, megmutatom neki a jobbakat, de nem ez a cél. Igazából bénaságnak érezném, ha mindig csak azért kinlódnék a beállításokkal, az álvánnyal, a fehéregyensúllyal, stb. hogy valakinek mutathassak valami szépet. Más, ha vki megkér rá, hogy vegyek neki fel vmit, megteszem szívesen, de hogy felkérés nélkül fotózzak, aztán rohangáljak a képpel, emberről-emberre, hogy csodálja már meg valaki, mert csak akkor lesz értelme, na azt nem.


Hogy le tudnám- e élni az életemet egyedül, anélkül, hogy bárkit is érdekelne a munkásságom, ez a kérdésed? Persze. Elsősorban a magam szórakoztatása érdekel, ha ez megvan a többi már másodlagos.

2015. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves aqer!


Ismered Elliot Rodger történetét? Pont ilyen mentalitása volt,mint amire az írásod emlékeztet engem.

2015. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem ismerem a storyt.
2015. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!