Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs életkedvem, mit tegyek?

Nincs életkedvem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van az életemből, nincs semmim és senkim. Nincsenek barátaim, egész nap nem csinálok semmit, nincs hobbim, nincs is kedvem semmihez, folyamatosan álmos vagyok és teljesen motiválatlan. Felkelni is nehezemre esik. Semminek nem látom értelmét. Nincsenek céljaim, nincs jövőképem. Minden miatt szorongok, nem tudok normális emberi kapcsolatokat kialakítani, ha valakivel beszélgetnem kell, izgulok, össze-vissza mondok minden hülyeséget. Párkapcsolatról még csak nem is álmodok, mert tudom, hogy egy ilyen lány senkinek nem kell. Úgy érzem, mindenki utál. Nem akarok élni, teljesen felesleges vagyok. Az a legrosszabb, hogy tudom, hogy csak én tehetek róla, hogy ez van és csak én változtathatok, mégsem teszem és nem is tudom, mi lehetne a megoldás. Egyre többet gondolok a halálra, hogy véget szeretnék vetni ennek az egész kilátástalanságnak.

19/L


2015. jan. 5. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj, ha gondolod!
2015. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz :)
2015. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt 2 éve. tudom szar de túl lehet élni. ha gondolod írj. megpróválok segíteni :)
2015. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ide is írhatsz!
2015. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok,bár én 35 éves koromra jutottam el idáig.
2015. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

beszélgethetünk, nekem sincs senkim ilyen téren.

22f

2015. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbálj meg találni valamit ami érdekel és foglalkozz vele pl.: sportolj. A testedzés fellendíti a közérzetedet, jobban fogod magad érezni tőle. Tudod ép testben ép lélek. :)

A párkapcsolat részét pedig ne erőltesd az majd csak úgy jönni fog. Ha gondolod írj. Üdv, Jani

2015. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sos.lelkiposta@gmail.com
2015. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, írj rám kérlek.. a halál nem megoldás! én is éreztem már ezt.. de most már nem.. szeretném, ha rám írnál, és meg tudnánk ezt beszélni :(
2015. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!