Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve Ausztriában lakunk. De nem tudok még annyira németül. Ez eléggé meg nehezíti az életemet. Suliba is abszolút nem beszélek mert nem tudok. Nincsenek barátaim és lassan megörülök.
2015. jan. 6. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
És a suliban az anyagot akkor hogy tanulod? Külön elmondja a tanár magyarul is, csak neked? o.O
2015. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Igazábol van pár magyar a suliba de ők már tökéletesek. Nem adnak jegyeket amig meg nem tanulom tökéletesre. Valoszinüleg újra kell járnom az osztályt. Aminek örülök mert akkor egy magyar lány lesz az osztálytársam. Mindenki nagyon aranyos segitenek nekem tanárok is gyerek is. De azert megis rossz:)
2015. jan. 6. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Mimdenki non. aranyos><nincsenek barataim


Ostehetseg vagy.

2015. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

keress olyan filmeket, amiket már sokszor láttál, és nézd őket németül német felirattal, + még ami nagyon fontos, hogy kerüld nagy ívben a magyar társaságot amíg bele nem jössz a nyelvbe... ne a gyk-ra írogass kérdéseket, hanem a német megfelelőjére, mert biztosan van... én leéltem 3 évet Angliában magyar cégnél melózva, úgy, hogy 3 év alatt csak annyi ragadt rám az angolból, amennyi egy büfében kell, hogy megvegyem a reggelim és ebédem... aztán mikor átkerültem mosogató fiúnak egy olyan helyre, ahol egy darab magyar nem dolgozott, a megmukkanni sem tudok állapotból a folyékonyan párbeszédet folytatok állapotba kerültem kevesebb mint 3 hónap alatt...

minél többet kell gondolkodnod az adott nyelven, annál előbb megtanulod.

+ még ami nálam fontos és érdekes volt, hogy nem szabad lefordítani amit hallasz, arra kell törekedni, hogy úgy gondolkodj tényleg.

2015. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az hogy mindenki nagyon aranyos attol meg nem a baratnoim. okos vagy

utolso koszonom:)

2015. jan. 6. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
F.ick deine Mutter!
2015. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
?
2015. jan. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!