Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A Magány, egyedüllét, társaság...

Vad-Ász kérdése:

A Magány, egyedüllét, társasághiány miatt, az illentő emberunszimpatikus lesz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:
*illető
2015. jan. 13. 18:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szó, hogy "emberunszimpatikus". Mit akarsz ezzel kifejezni?
2015. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

van ilyen szó

ugyis mondhatom hogy : egy emberrel sem szimpatizál , vagyis utálja az embereket

2015. jan. 13. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez a helyzet.
2015. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Habár nem biztos, hogy a felsoroltak miatt, illetve a sport valamennyit segített rajtam - most már legalább nem zavar ez. Ezen felül meglehetősen aszpergeres vonásaim is vannak.
2015. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak azért kivételek, és tényleg emberunszimpatikussá válhat tőle: nem szereti, ha valaki a közelében van, inkább magányos tevékenységeket szeret csinálni, stb. Én is ilyen lettem...
2015. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, valaki olyan lesz, míg más meg nem.
2015. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én sokat vagyok egyedül és szeretek is, de ettől nem lettem emberutáló. Viszont néha kellemetlenül érint, ha valaki hívatlanul betoppan a magányomba, és a viccmesélést is elfelejtettem. Viszont ha értelmes beszélgetőtársra találok, akkor szívesen társalgok a mai napig.
2015. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!