Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet velem a gond?

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tinédzser koromban rengeteg barátom volt. A középiskola vége felé, mikor már benőtt a fejem lágya jöttem rá dolgokra, hogy nem mindenki igaz barát. Akkoriban szerettem egyedül is lenni (néha kellett egy kis magány, mivel egész nap emberekkel voltam körülvéve).

Elvégeztem egy okj-s képzést...ezután szinten barátságom végetért. A suli után kb. 1 hónapig nem csináltam semmit (főiskolára jelentkeztem), de egyszerűen nem bírtam a magányt, mindennap sírással telt el.

Most 21 éves vagyok, főiskolás. Amíg a szorgalmi időszak volt nagyon jól elvoltam a csoporttársaimmal, de hogy itt a vizsgaidőszak (hiába tanulok egész nap) megőrülök a magánytól, nincs kihez szólnom, nincs kivel találkoznom. Van 1-2 barátom, de messze laknak (meg hát nem is tudom, hogy merjem-e őket barátnak nevezni).

Előre rettegek a nyári szünettől is, hogy mi lesz velem..kisvárosban élek, nehéz alkalmi munkát is találni.

Van valami ötleteket esetleg? Hogy tudnék ebből kilábalni, vagy valahogy változtatni ezen?


2015. jan. 14. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
csaj vagy?
2015. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül, sőt a többség ilyen max 1-2 értelmes barátot "tart", nekem is csak sulis időmben volt 2 barátom, de azóta 10 éve sincs egy se, a magány rossz, de nem tudok mit tenni.
2015. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Igen, lány vagyok.


2. Én úgy látom (legalábbis itt mifelénk), hogy a nálam fiatalabb korosztály tagjai fontosnak tartják, hogy sok barátjuk legyen, vagy legalábbis a látszat meglegyen. Akik meg már tapasztaltak 1-2 dolgot egyre óvatosabbak...Nekem is elég lenne 1 igaz barát, akire tényleg igazán számíthatnék (és persze fordítva is).

2015. jan. 14. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Pesti vagy?

Mit tanulsz? Melyik suliban?

2015. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, vidéki vagyok. Óvodapedagógus.
2015. jan. 14. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Kár pedig szívesen barátkoztam volna, ha ettől függetlenül akarsz beszélgetni, akkor nyugodtan írhatsz.
2015. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia :) ha szeretnél egy barátot, vagy csak beszélgetni akarsz, rám számíthatsz! :) ha van kedved, akkor írj nyugodtan :) remélem tudok segíteni ^^ 19/f
2015. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg elkezdhetnél levelezni valakivel pl külfdről szerintem egész jó.
2015. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a leírást, tehát így nehéz megválaszolni a kérdést. Bár nem is számít mi a gond, ha tudod a megoldást.


19/Lovászfiú

2015. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!