Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az ember agyába...

Miért van az ember agyába bekódolva, hogy ha nincs párja, akkor frusztrált legyen?

Figyelt kérdés

Most hirtelen én is emiatt vagyok frusztrált, pedig ha észérvekkel gondolkodnék, akkor nem kéne rá, hogy oka legyen. Ilyenkor nem tudok koncentrálni, nincs kedvem saját teendőimet és dolgaimat csinálnom, hanem helyette próbálom elterelni a figyelmemet játékkal vagy filmmel, ami viszont nem valami produktív tevékenység.


Azért vagyok egyedül, mert furcsa vagyok, nem tudok kommunikálni az emberekkel, valamint 22 éves létemre én még csak gyereknek érzem magam, ezért nem tudnék sokat nyújtani egy nőnek.


De nekem egyedül kell maradnom, ez a sorsom. De akkor meg miért vagyok frusztrált?


22/f


2015. jan. 15. 13:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
az egész élet is ezt sulykolja beléd, h szomorúnak kell lenned, ha nincs valakid, miért nincs valakid, lesajnálnak ez miatt, a média is ezt nyomja, mert már betegnek gondolnak, h nem tudsz összeszedni vkit ... sok ilyen hülyeség miatt lehet, h tényleg beleépül az emberek fejébe ez a hülyeség, és belemennek olyanba is, amit amúgy nem tennének meg.
2015. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!