Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha a pasimnak nem...

Mit tegyek, ha a pasimnak nem én vagyok a legjobb?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm figyelmeztetett, hogy szerinte nem én vagyok az egyetlen. Mármint hogy más lány is tetszik neki. Nem szeretnék tapadós lenni, de félek hogy egyedül maradok. Mi legyen?

2015. jan. 20. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nőként bármikor találhatsz magad mellé pasit, ezen ne aggódj.

DE ezen, hogy nem te vagy neki a legjobb egy percig sem aggódj. Előfordulhat, de akkor se aggódj rajta, mert Veled van. És csak ez számít.

Én is jobb nőt képzeltem el magam mellé külsőleg, és gyakran előfordul, hogy más külsőleg jobban megtetszik, mint a barátnőm, de mégis vele vagyok, mert a belsőjébe nagyon beleszerettem, és teljes mértékben megfogott vele.

Nem váltanék, azért mert vannak nála szebb külsejű lányok.

Az aggodalmad fölösleges. Szerintem.

2015. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Hülye vagy.
2015. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelőnek: :) köszi

2. kommentelőnek: Miért?

2015. jan. 20. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha hosszú távra kell a pasi, és nem te vagy számára a legjobb, akkor igyekezz azzá válni. Ha csak a becsvágyad miatt kell, akkor ne foglalkozz vele, nem éri meg a fáradságot.
2015. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Nőként simán találhatsz magadnak másik férfit. Ez nálatok könnyebb, mint nálunk férfiaknál. Ha ennyire zavar hagyd el.
2015. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért?


Mert alapból ha veled van, akkor te vagy neki a legjobb. Plusz egy kapcsolatnak nem arról kell szólnia hogy egymás "legjobbjai" legyünk, hanem jól kell érezni magunkat együtt mindenféle kényszer nélkül.


"Egyik barátnőm figyelmeztetett, hogy szerinte"...Az "egyik barátnők" mindig szeretnek belekavarni a dolgokba, megmondani hogy szerintük ez, szerintük az, még ha orbitális baromság is.

2015. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!