Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen gyakran szoktatok sírni?

Milyen gyakran szoktatok sírni?

Figyelt kérdés
Mi a leggyakoribb ok, ami kiváltja belőletek? Kort is írjatok, ha lehet.
2015. jan. 25. 13:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most pont sírok..

https://www.youtube.com/watch?v=mumX_WmkxWI


Egyébként nem olyan gyakran, havonta párszor. Leggyakrabban a múlt és a jelen váltja ki belőlem.

16L

2015. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ari03 válasza:
Akkor én is leírom neked ,eléggé mély érzésű ember vagyok ,de kifelé meg "azt mondják "-nagyon erős lelkileg ,kivülre mindig vidámnak,mosolygósnak látnak ,de belül sokat ,és nem csak belül ,hanem mikor senki sem látja szinte minden nap sírok,pl ma is sírtam ,de senki sem tudja ,,:) csak TE most,és tudod min??egy idézeten ,... meg egy állaton akit láttam hogy elütötte az aútó ,és még élt ,de nem tudtam rajta segíteni ,csak álltam és belülről gyötört az a mély fájdalom ,hogy nem tehetek semmit sem érte..
2015. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ari03 válasza:

Szia


Szerintem ezt örökölni is lehet ,meg tudod vannak az "nagy empátiával érző "emberek meg van akiben ez egyáltalán nincs meg...gének családból jövő örökletesség,ez a tapasztalatom ,mert az egész családom ilyen ,nagyon összetartó,segítőkész szinte mindenkinek segítünk akinek csak lehet ,beleértve állatokon is ,szomszédok stb...Nekünk ez a boldogság ha tudunk adni beleértve törődés szeretet ,mosoly...mert ha csak látunk bármit ,bárkit ,akkor jön a sírás,,,csak nem mindenki látja....csak a család...Mosolyogj sokat ,és adj ,amiből csak telik,a legszegényebb ember is tud adni!!A sírás meg jót tesz méregtelenít.Sírva nevess.:))szép napot neked!! korom 43-DE a párocskám 26:))-és őt nézik idősebbnek:)))DE ő SOHA nem sír ,és hidd el az nem jó...

2015. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát. :)

Én is erősnek látszom, és pont emiatt vagyok, akibe mindig belerúgnak. Empatikus és mély érzésű vagyok. Belül szinte állandóan sírok és a feszültséget is halmozom, de amikor túl sok már, akkor hamar eltörik a mécses. Én is kb. havonta szoktam sírni, mármint úgy igazán. Meghatódni, elérzékenyülni pedig napi szinten. :)

2015. jan. 27. 10:28
 15/15 Arnold901005 ***** válasza:

Ritkán szoktam, de akkor nem bírom magam kontrollálni.

Ez azért van, mert mindent magamba fojtok, míg végül nem fér el több dolog, aztán hirtelen akar minden távozni.

Alapjában véve sem vagyok az a könnyen síró valaki, szóval ha "kell" sem sikerül, úgyhogy "be is szorul" minden, ami nyomaszt.

Okok? Családi gondok, egészségügyi gondok, mentális gondok, vagy ha nem tudok semmit tenni azért, aki fontos nekem, nem javíthatok a helyzetén, csak nézhetem, hogy vergődik, szóval ilyesmik.


Kor: 23

2015. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!