Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti már álmodtatok arról, hogy...

Ti már álmodtatok arról, hogy szó nélkül lelépjetek külföldre?

Figyelt kérdés
Ha lenne rá módom az összes kapcsolatomat megszüntetném,mert minden ember akiket a legjobban szerettem csalódást okozott. kiábrándultam az emberekbôl...

2015. jan. 28. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Soha nem hagyom el a hazám, nem vagyok patkány

Majd külfldön kedvesebbek lesznek veled az embereke mi? Hát ne hidd..lehet benned van a gond

2015. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, nekem is volt ilyen. Nem feltétlenül külföldre, az is jó, ha az ország másik végébe.

De ez igazából menekülés a problémák és a megoldandó helyzetek elől, amik előbb-utóbb úgy is utolérnének, vagy lennének helyettük újak.

2015. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha külföldre mentem, mindig szóltam róla.

De olyan már volt, hogy szó nélkül elmentem a kocsmába. Így visszagondolva, jó volt.

2015. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Haza? Patkányság? pfff


Milyen haza? Ahol szétlopnak téged, megfosztanak mindentől, szabályosan az utcára akarnak küldeni? Ez neked haza?


Vagy a a magyarság történetére vagy büszke? Nem kell, lényegében semmi, az angolok, vagy az osztrákoknak semmivel sem rosszabb a történelmi múltjuk.


Szóval akkor hagynám itt ezt a sz. art amikor csak lehetőségem lenne, akkor AZONNAL :)

2015. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
55%

Nem vagyok nagy hazafi, lehet kovet dobalni ram, de szerintem attol, hogy valaki elmegy egy olyan helyrol, ahol rossz korulmenyek kozt el, eg olyanra, ahol ugy erzi tobb eselye lenne, attol meg nem patkany...

A kerdesre valaszolva pedig: ha lenne eleg penzem hogy elmenjek valoszinuleg mar nem lennek itt.

2015. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Nézz magadba ne a népben keresd a hibát

Bírom az ilyen kis álmodozó menekülteket..."jaj nem szeret senki elmenekülök egy másik országba" (ami semmivel se jobb, sőt), nyugi ott is megutálnak majd :)

2015. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Én Münchenben dolgoztam, és teljesen más volt a légkör mint itt, ha bementem bárhova (bankba vagy egy boltba, vagy akár csak az utcán) máshogy viselkedtek veled az emberek, sokkal kedvesebbek voltak.

Itt az emberek nagy része teljesen magába fordult, lenézik egymást, irigyek és féltékenyek. Legalábbis ott ahol élek.

Én vissza vágyok külföldre, és szeretnék is ki költözni.

2015. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az utolsóval teljes mértékben egyet értek. Annyit tennék hozzá, hogy külföldön is vannak aljas mocskos emberek, csak azok nagy számban a magyarok közül kerülnek ki. Rádakaszkodnak és lehúznak az ő szintjükre.


Én azt tapasztaltam, hogy külföldre is csak úgy érdemes költözni, ha megszakítja az ember a kapcsolatot a magyarokkal, minden szinten. Az országot szeretem, csak azokat nem akik lakják.

2015. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem vagyok álmodozó típus, én meg is tettem, sõt még 1 év és ha minden jól megy britt állampolgár leszek...
2015. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ja és az elsõ okoskának üzenném, amint beteszi a magyarok 90% a a nyugati világra a lábát, az az elsõ megfigyelése mindenkinek szinte, hogy az emberek sokkal kedvesebbek, és sokkal segítõkészebbek, valamint, hogy otthon az emberek nagy része patkány... olyan kis ostobenko kötekedõ kalacsimbók mint te...

a legjobbak a spanyolajkúak, tök mindegy, ha a világ 2 különbözõ pontjából származnak, a végletekig összetartóak és segítik egymást mindenben... közben a magyar csak azt nézi, hol fúrhatja meg a másikat...

2015. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!