Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt ilyen emberek?

Vannak itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Anya szerint furcsán fejezem ki magam. Egyik osztálytársam mondta hogy nem tudok normálisan beszélni. Nagyon rossz a kommunikációs készségem.

Introvertált személyiségű vagyok. Szeretek egyedül lenni a szobámba és közbe telefonozni tv-t nézni, de föleg anime-t nézni. Már egy ideje az animek segítenek át sok akadályon.

Nagyon szeretem és egy napig se bírom ki hogy ne nézzek meg egyet.

Sajnos nincsenek barátaim csak haverjaim akikkel eléggé különbözünk.

Nincs senki akivel tudnék beszélgetni az animekről, mert osztálytársaim és sokan mások h*lyeségnek gondolják és nem is ismerik.


Van olyan aki hasonló helyzetbe van?


Fiú vagyok.



2015. febr. 2. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Korodat nem szeretnéd elárulni?
2015. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
14 vagyok.
2015. febr. 2. 18:23
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát a kb. 10 éves internettapasztalatom alapján az itteni emberek fele ilyen.
2015. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
# 3/3 Igaz.
2015. febr. 2. 18:30
 5/17 anonim ***** válasza:

Van :)

15/F

Ha gondolod beszélgethetünk :)

2015. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Hol? SzobámBAN. Mikor? KözBEN, hasonló helyzetBEN!

Ha ennyi időd van, tanulj már meg helyesen ragozni!


Így nem lesz belőled normális ember, ha folyton anime-t nézel! Ez nem egészséges egy 14 éves fiútól, még akkor sem, ha introvertált. Én is az vagyok, nagyon jól elvagyok egyedül, DE én szeretek barkácsolni, rajzolni, festeni, építeni, kreatívkodni, olvasni és igen, TV-zni, filmezni is szoktam. És persze amikor olyan az idő, pecázni, biciklizni és futni is eljárok - és eljártam a Te korodban!

Próbáld meg szélesíteni a látóköröd, mert így teljesen be fogsz gyepesedni és ne csodálkozz, ha nem ért meg senki és nem lesznek barátaid! Nem az a cél, hogy mindenki szeressen, hanem az, hogy ne legyél ennyire beszűkülve! Olvass, alkoss, legyen több hobbid, ne csak az anime! Ez is lehet, de ne csak ez az egy!

18/F

2015. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírásért!

Telefonról vagyok.

2015. febr. 2. 18:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóban szépen fogalmazni csak emberek közt fogsz megtanulni. Ez amúgy a későbbiekben is nagyon hasznos lesz akár munkában akár csajozásban (mondhatni elengedhetetlen). Szóval megérne egy próbát.


Anno én is sokat gépeztem fiatalként, barátaim nem igazán, így nem is beszéltünk erről szinte egyáltalán. Ettől függetlenül sikerült mindig jó humorú embereket találni, akik fel tudták dobni a napom. Neked is csak ezt tudom tanácsolni: nem csak azokkal lehet barátkozni, akik szeretik az animét.

2015. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Van egy haverom aki mindig nagyon vicces és vele nagyon jól el vagyok. Még ha nem is ismeri az animékat.

Én is gondoltam már rá, hogy kéne még egy hobbi, de még nem sikerült találnom.

Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 2. 19:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne akarj erre a szintre jutni.

https://www.youtube.com/watch?v=txMP9jdfMjs

2015. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!