Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem sikerülbolyan emberek...

Sosem sikerülbolyan emberek között lennem, akiket szeretnék?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy fiukbol lanyokbol allo velem egykoru egyetemista tarsasagot, de sose jon ossze. munkahelyen es suliban is csak lanyok voltak,ahova most jarok pedig pont nem az en korosztalyom. barati tarsasag kene akikkel telen mehetek sielni, nyaron balcsira. De eddig

csak egy depis lany tudtam osszeszedni:( masokat miert sodorja az elet jo kozegbe? 8 eve tart ez, ugy erzem nincs kiut:(

L


2015. márc. 6. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
irj privit
2015. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindig van kiút.

Én hálanaplót írok, rendszeresen meditálok, a kapcsolataim épülnek.

Fél vagy inkább egy éve még kb élni sem nagyon volt kedvem.

Amit te sugárzol azt kapod vissza. Mivel most te is depis vagy így pont a depiseket vonzod magadhoz, mert velük tudsz azonosulni. Én is hasonló dolgokat éltem át.


Hidd el tudsz rajta változtatni, csak kezd el.


Én ezeket a könyveket olvastam, volt amelyik újra és újra. Végül eljutottam odáig, hogy nem csak olvastam hanem amiket benne leírtak azokat használom is.


Sziklaszilárd önbecsülés

Sorsnavigátor

Sikerkalauz I-II


Te döntesz, hogy hogyan akarsz élni.

2015. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!