Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedul vagyok évek...

Nagyon egyedul vagyok évek ota. Segítene ha más városba költöznék?

Figyelt kérdés

Sokat próbàlkoztam mar de csak felszines kapcsolatokat tudtam kialakitani,azt is depresszios emberekkel. Ha teljesen kiszakadnek a mostani kornyezetembol az kiràzna a depressziobol es reményvesztettségből? Jelenleg csak egy màsik vàrosban tudom magamat elképzelni boldognak. ez normàlis? A fővàrosban élek egyebkent.

L


2015. jan. 26. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
23
2015. jan. 26. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:

A fővárosban 2 millió ember van, ha ott nem tudsz barátokat szerezni akkor máshol sem fog menni.


Persze elköltözhetsz, de a hibát elsősorban magadban kell keresned. Ha a kisugárzásod/viselkedésed ugyan olyan lesz akkor más városban is ilyen kapcsolataid lesznek.


Mondjuk jó alap lehet a költözés a tiszta lappal induláshoz, de ne várd hogy varázsütésre eltűnnek ezek a problémák.

2015. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És a költözést hová gondoltad?
2015. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ezt én írtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__6..


Őszinte barátságokat keresek, ahol mindent meg lehet beszélni és a közös depizéseken túl atomjó programokat lehet csinálni. :) Ha felköltöztem, beszélhetünk baráti szinten.

2015. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mostani városod könnyen magad mögött hagyhatod, de önmagadat nehezen.

Az új környezet mindenképp sokat segíthet, de neked magadnak is változnod kell, a kisugárzásodnak, hozzáállásodnak mások felé. Mert az a reményvesztettség amiről írsz, az benned van, nem a mostani lakhelyeden.

De csak rajtad áll, hogy képes vagy-e a költözéssel a félresikerült kapcsolatok emlékét is magad mögött hagyni, tiszta lappal kezdeni ;)

2015. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy bennem van a hiba. Meghozza az hogy nem hiszem el hogy valaha boldog leszek. Mindig valamitol varom a boldogsagot de semmi nem adja meg. Egy belso stabilitas hianyzik egy belso boldogsag, harmonia. De ezt nem tudom hogy az istenbe lehet elerni.
2015. jan. 26. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért írok, mert én is voltam(vagyok) ilyen helyzetben, nem volt belső harmónia egyszerűen, és azt reméltem, ha elköltözök, tiszta lappal kezdek, akkor majd varázsütésre megváltozik minden...és én el is költöztem. De ez tényleg nem oldja meg az alapvető problémát. Az újdonság ereje engem nagyon felvillanyozott, és sokáig azt hittem, hogy minden jobb lett tényleg, de aztán nagyon éreztem, hogy a kapcsolatok ugyan olyan felszínesek a többiek részéről és én hiába töröm magam, nehéz olyan embert találni aki tényleg a másik feled úgymond(barátilag), és megértitek egymást, márpedig szerintem ezen a belső stabilitás problémán igazi kapcsolatok segíthetnek. Ha van kivel elmenned ide-oda, jól érzed magad, és ha visszagondolsz, akkor jó emlékeid vannak és érzed, hogy megéri, és igazából tök jó élni :D Szóval szerintem mindenképp törekedj barátságot kialakítani, de ezt ne feltétlenül más várostól várd. Én azt javasolnám, hogy ne költözz el, csak valahogyan lépj ki a komfortzónából. Budapest nagy város, sok jó hely van, lépj ki az utcára, a világba és ne zárkózz el. És meg kell nyílnod mások felé, mert máshogy ez nem megy.. Sok sikert!

2015. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!