Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barhova megyek egy ido utan...

Barhova megyek egy ido utan mindenki megutal, kikozositenek amiert nem beszelek csak ha kerdeznek. Mit tegyek oljem meg magam?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is utálom az olyan embereket akikből mindent úgy kell kihúzni.
2015. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyeneket. Velem beszélgetnek
2015. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szeretem a csendes embereket, annyi a fölösleges felszínes fecsegés, felülüdülés a csendes ember. Lesz majd olyan társad, társaságod, ahol értékelik ezt, ne búsulj.
2015. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*felüdülés :D
2015. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk ilyenek. Ettől még nem vagyunk hülyék.
2015. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jaj dehogyis, ne gondolj ilyenekre. Nem vagy egyedül,tény, hogy nem mindenki szereti az ilyen típusú embereket. Egy idő után találsz olyat, aki nyitott lesz rád, hidd el, tapasztalatból mondom.
2015. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is csendes vagyok nem beszélek sokat. Sokan mondták is h fura vagyok. De nem kell megölni magad lesz olyan aki ilyennek fog szeretni, és felé te is nyitott leszel.
2015. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Neuhauser László ***** válasza:
Korod, nemed?
2015. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!