Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megéri megölni magam?

Megéri megölni magam?

Figyelt kérdés
15 éves, gimmnazista fiú vagyok.Van 3 komolyabb ismerősöm, de velük csak hülyéskedek, meg néha megkérdezek tőlük ezt-azt a közösségi média útján, de kb ennyi. Szórakozni nem járok el, sosem volt barátnőm, sem "első" csók, mert tanultam. De azt is "elfelejtem"egy idő után,hiába értelmezem amit megtanulok. Amúgy jó tanuló vagyok, csak a matek meg a tesi a nehéz. Szerencsétlenkedek, gyenge vagyok, lányos vagyok. Semmi értelme nincs élni, ha felnősz jön a munka, majd a fizetésedből instant kevonnak vagy 25-30 ezer forintot.. Az osztályban van egy pénzes fiú, aki ugyan jobban tanul nálam, de akkora egója van mint a Jamato hajó.. felvág mindennel, sok barátja van, szórakoznak. Én is szoktam beszélni pár emberrel, de egyik sem hívott el valahova.. Minden ember ennyire felszínes gyökér?

2015. ápr. 1. 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Halihó, az élet kvajó, csak tudni kell élvezni. :D A jókra kell gondolni, célokat felállítani, és törekedni h elérjük. 19 évesen estem depresszióba, egy olyan fiú volt a barátom, aki folyton öngyilkos akart lenni. Egymásban tartottuk a lelket, aztán mikor szakítottunk 2 év után, totális felszabadultság volt mindkettőnknek. Azóta remekül vagyok, ja és ő azóta már olyan helyen dolgozik, ahol sose gondoltam volna. Államigazgatásban. :) Ki tudja mi áll még előtted, fel a fejjel!!! :) Optimizmus!!! Ja, és 18 évesen volt az első barátom. Első csók egy 17 évesen, egy 15 éves fiúval, futtában. xD
2015. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem és nem! Nem éri meg! Nem ember ilyen természetesen csak rossz emberek vesznek körül... Ne add fel! Jobb vagy te náluk ezerszer. Többre vagy képes, mutasd meg nekik, harcolj magadért!
2015. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ó te jó ég, egyeseket naponta vernek, az utcán laknak, kihasználnak, állatként bánnak velük és te akarsz öngyilkos lenni. Kicsit ismerd meg a világot és adj hálát, hogy neked csak "ennyi" bajod van.
2015. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Megéri.

De miért is tennéd?

Nemhogy inkább írnál egy üzenetet,

és ismerkednénk.

A végén még mind a ketten boldogok leszünk.

2015. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez csak átmeneti állapot úgyse tennéd meg ez a depresszió egyik jele, nálam is élő szokott jönni néha 20F
2015. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Megéri!!! Eggyel kevesebb életképtelen balféket kell az államnak eltartania.
2015. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15 évesen miért nyavajogsz?

Hidd el még semmi nem történt veled ami miatt meg kéne tenned..

2015. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ez meg nem ok az ok az öngyilkosságra... En ezekre csak azt szoktam mondani,hogy gondolj bele abba hogy egy ugyan ennyi idős fiú aki rákos mit meg nem adna az életedért! Ezek általános problémák, próbálj inkabb veluk elni mint nelkuluk. Addig örülj amig vannak ;)
2015. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kizcar ***** válasza:

Nem éri meg olyan problémák miatt megölni magad, amiket meg lehet oldani életbenmaradással, és olyanok miatt amik kisezer embernek vannak.

Kicsit próbáld lazábbra venni a figurát.

Ne akard feladni a meccset már a 15. percben csak mert kaptál egy gólt és egy kicsit el vagy fáradva. Játszd le a mérkőzést, hidd el te fogsz győzni, csak szedd össze magad, és a végén, amikor már túl vagy rajta, már csak egy rossz emlék lesz ez a nehéz időszak.

Ha gyenge vagy kezdj el edzeni. Ha lányos vagy, járj el valamilyen küzdősportra. Eleinte kicsit nehéz lesz talán, de hamar megszokod, és nemsokára egy kemény srác lesz belőled. Ja én nem kell hetente, de néha igenis menj el bulizni valahova. Nem tudom volna ezekre időd tanulás mellett. Az is elég ha már csak edzeni kezdesz el.

Legyél erős és kitartó továbbra is. Ez most egy nehéz időszak, de ha megfogadod a tanácsokat akkor átvészeled. Egyébként ha úgy érzed elmehetsz pszichiáterhez, vagy pszichológushoz. Az is segít.

2015. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!