Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ugye, reménytelen az életem?

Ugye, reménytelen az életem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 4 évben,velem csak rossz történik,a barátaim elhagytak,a barátnőim akikkel jártam szintén.Szerencsére 1 éve van állásom,de már a munka se köti le a gondolataim,még az elején teljesen,most már ugyanúgy csak a rossz jár a fejemben.Én annyi mindent próbáltam tenni,hogy kicsit jobb legyen az élet,picit élvezzem ezt..De nem,lekötni nem köt le semmi,úgy érzem teljesen elvesztem,nekem még apró örömök sincsenek,az életem egy rakás sz@r..Szeretnék barátokat,vagy szeretnék egy lányt,aki megért és velem van..De valahogy semmi sem jön össze,ha lesz barátnőm elűzöm mindig,mert az első pár hétbe,olyan leszek,akire vágyik,de amint komolyabbak lesznek az érzelmeink,meghülyülök,és elkezdek hisztizni,pedig én nem akarok ilyen lenni,csak anno volt egy lány,aki teljesen össze törte a szívem,és miatta így viselkedem,ha kicsit komolyabb lesz a dolog,addig meg mindig megszeretett mindenki,az utolsó lány is azt mondta,igaza volt az exeidnek,hisztizel..Pedig az elején mèg én voltam élete szerelme meg minden..Hülye is vagyok,mindent elcseszek,pedig nem akarom elrontani soha soha ezeket a dolgokat,de nincs olyan aki segítene megváltozni,újra az a fiú lenni aki voltam,ugyanis sosem hisztiztem az előtt,féltékeny sosem voltam most sem,kedves oda adó és törődő típus vagyok,és az előtt mindig vidám voltam,és sose volt gond,csak ha valakit megszeretek,félek hogy elveszítem,és ezekkel cseszem el a dolgokat..Én komolyan szerintem már beteg vagyok,élni sem akarok,mindent elcseszek,és senkisem segít sem marad melettem :( Szerintem jobb lenne ha nem élnék..Hisz kinek is hiányoznék nem ?

2015. ápr. 13. 16:37
 1/7 Trafó1 ***** válasza:
Hüle vagy.
2015. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trafó1 ***** válasza:
Kaptál egy fricskát aztán most be vagy gőzölve, ami nem öl meg az erősebbé tesz, a franc tudja, ki kell heverned a csalódást, és ahhoz idő kell, próbálj visszatalálni a régi önmagadhoz, a kapcsolatokban mindig benne van a csalódás lehetősége de ezért nem érdemes remetének lenned, csajozz és ne hisztizz, megint jön egy lány akibe fülig belezúgsz és megint kerek lessz a világ csak próbálkozz, és NE HISZTIZZ:-DD
2015. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt eddig is tudtuk..De ha már lehülyézel,írd le rendesen,köszi!
2015. ápr. 13. 16:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok hisztiznii,utálom magam is hogy ilyen leszek,pedig eleinte teljesen megszeretnek,meg semmi baj sincs velem,eleinte még a tökéletes szót is megkaptam,aztán eltelt 3 hèt,és kezdődött minden,vagyis a hisztizés,és mindig emiatt az idióta viselkedés miatt veszítettem el mindenkit ...
2015. ápr. 13. 16:52
 5/7 anonim válasza:
nők -.-
2015. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként,adtam magamnak 1 évet,senkim sem volt,nem is akartam..Aztán újra megpróbáltam,úgy éreztem végre más leszek,igen kivételesen 2 hónapig tudtam normális maradni,utána megint csak a hisztiii :( Nem tudom mit tehetnék,nem akarok ilyen lenni,mert más gond nincs velem csak ez :/ vagyis mások szerint sincs más gond.
2015. ápr. 13. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy legyen egy jó párkapcsolatod, nem elég az idő. Dolgozz magadon! Dolgozd fel magadban a negatív tapasztalataidat, gondold végig őket, ismerd fel, hogy mit csináltál rosszul (a hisztin kívül esetleg).

A hisztiket utólag elemezd ki, mintha felvételről néznéd vissza magad. Mit gondoltál, mit éreztél, miért érezted, hol van a gyökere?

Egy jó módszer a problémák felderítésére, hogy olyan "párbeszédbe" kezdesz önmagaddal, ahol kérdésre kérdéssel felelsz. Kell hozzá egy kis gyakorlás, de nagyon hatékony tud lenni.

2015. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!