Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebből a helyzetből hogyan tovább?

Ebből a helyzetből hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mihez kezdjek abban az esetben ha nincs családi hátterem, az egyetemet nem tudtam befejezni és munkát sem találok..

2015. máj. 22. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen munkát keresel, és hol élsz?
2015. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha férfi vagy beszoptad.

Ha nő vagy akkor ismerkedj, majd valami papucsállatka eltart.

2015. máj. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért nem fejezted be az egyetemet? Az első pont ez. Hasonló háttérrel indultam, de az egyetem megvan.
2015. máj. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nehéz lehet, de nem reménytelen. Én el se kezdtem a főiskolát. Érettségivel próbáltam munkát találni. Egyik helyen 1, másikon 2 év, aztán volt ahol többet voltam. Köztük munkanélkülin- olyankor képzéseken lehetett részt venni, ami káromra nem vált, de hasznomra se.

Mindegy, ez az én sztorim. Más nem tudom, hogy boldogul érettségivel. HA elvállalnál "rangodon aluli" munkát is, sajnos huzamosabb ideig, hogy megteremtsd az alapjaidat, később még talán az egyetemet is befejezheted. Van olyan rokonom, aki harmincas éveiben kezdte meg az egyetemet. Azt mondják, sose késő semmi.

2015. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!