Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre inkább antiszoc leszek,...

Partisan kérdése:

Egyre inkább antiszoc leszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 évesen dolgozom (so-so fizetésért, kreatív vonalon), feketézek, rengeteg ismerősöm van, de kevés barátom. A lányokkal mindig is voltak gondjaim, későn érő típus vagyok. Nevelőszülőknél élek 9 éves korom óta 4 testvéremmel, nem igazán hagyták, hogy bármiféle egót növesszek, ezért kevés az önbizalmam. Többször is próbáltam öngyilkos lenni, ezt szerencsére nem tudta meg a környezetem. Elég sokat csalódtam, nem nagyon van olyan dolog, amit élveznék. Nem érzem magam fontosnak, nem igazán hiányoznék bárkinek is. Max. a főnökömnek, mert soká fog találni olyan marhát, aki ennyi mindent megcsinál neki ilyen kis pénzért, közben sz*rba se néz. Buli, lazítás? Ugyan, nem poén ájulásig inni, és elég valószínűtlen hogy elázva szedem fel életem párját. Nem tudok elveszni a felszínes nyáltengerben, nem találom a helyem ebben a világban. A barátaim szerte az országban vannak, így némelyiküket egyszer-egyszer elcsípem, de nem az igazi. Sokat járok városba, nyilvános helyekre, nap mint nap emberekkel beszélek.


Egyedül a fotózás köt le úgy-ahogy, elbújhatok a kamera mögé, nem figyelnek rám, nem zavarom az állóvizet.


24/F



2015. jún. 19. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Akkor fotózz, fejleszd tökélyre a kreativitásodat. Megismerkedhetsz más fotós kedvűekkel is. Bulizni, lazítani lehet normálisan is, például épp ma szalonnáztunk pár ismerőssel, és úgy alakult, hogy egy korty piát sem ittunk (máskor is csak mértékkel).
2015. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már fotózol esetleg kérj meg ismerős csajokat egy kis cosplay fotózásra, lehet megtalálod a nagy Ő-t;)

Fényképezz orrba-szájba, fejleszd magad.

A fotózáson keresztül megismerhetsz új embereket, minél jobban fog menni,annál jobban fogod érezni magad a bőrödben.

2015. jún. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FüligJimmy88 ***** válasza:
Szerintem próbálj meg összeköltözni az egyik barátoddal, ahogy elnézem a leírtakból nem egyszerű otthon. Meg ahogy #1-es írta, feküdj rá a fotózásra (bírom amúgy az ilyen csávókat).
2015. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!