Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van, aki jobban elvan...

Más is van, aki jobban elvan magában, mint társasággal?

Figyelt kérdés
Amióta csak ismerem magam, jobban szeretek mindent egyedül csinálni, minthogy valaki mással együtt. Suliban is jó, beszéltem másokkal, de ha nem jöttek oda hozzám, én nem törtem magam, hogy beszélgetést kezdjek. Egyetemista leszek, és szívesebben élek majd egyedül, ahol nem zavar majd senki, mintsem 2-3 emberrel együtt. A család az oké, de ha pl a barátaimmal találkozok, egy idő után úgy érzem, hogy ennyi elég volt, mennék már inkább haza. Fiúm még nem volt, bár az lehet, hogy másmilyen lesz és élvezni fogom, hogy vele lehetek. De más is ilyen, hogy inkább csinál mindent saját maga egyedül, mintsem mással együtt? 19/L
2015. jún. 21. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Más az, amikor a pároddal csinálsz együtt valamit és más az is, ha a barátokkal.


Én is ilyen vagyok, de mostanában, hogy nagyon egyedül vagyok nagyon hiányzik a társaság. Szóval néha kell szocializálódni is.

2015. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is, mint Te. Az egyetemen kicsit probléma is volt az elején ebből.
2015. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de néha mégis jobb kimozdulni tömegbe, vagy nem egyedül menni moziba, futni.
2015. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, jobban szeretek egyedül lenni.
2015. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés.

Világ introvertáltjai, egyesüljetek! Mindenki külön-külön, az otthonában.

2015. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen illik rám is! (26 N)
2015. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék minden nap baráti társaságba menni, de mégsem lehet mert alapból alsóbbrendűnek érzem magamat mindenkinél mikor nem kellene.
2015. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!