Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Utálom az életem! Úgy érzem senkinek sem kellek!Nincsenek barátaim. Soha nem volt barátom.Kövér vagyok és nem tudok lefogyni hiába probálkozom. Sportolok; helyesen táplálkozom mégsem történik semmi. Hónapok óta szenvedek és semmi nemváltozott.
2015. jún. 23. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
ha mindent megteszel azért hogy lefogyj és jól is csinálod akkor kell lennie változásnak. próbálj meg pozitívabban állni a dolgokhoz még ha nehéz is, de hidd el a siránkozás nem fog segíteni rajtad.
2015. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvosnál már jártál-e?


Egyébként mit eszel és mennyit? Mit sportolsz? Mit jelent az, hogy kövér vagy? Ugye nem 50 kilót?


Egyébként attól mert egy kicsit kövér vagy, még nem törvényszerű, hogy egyedül legyél. Engem sem zavarna egy kis túlsúly a lányon...

2015. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel magad társkeresőre. Valaki csak fog jelentkezni.
2015. jún. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, cukorbeteg vagy... Próbáld meg ki vizsgáltatni.
2015. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az egészséges súlyodnál vagy, és a szervezeted tök eredményesen tartja. Nem kell uniformizálódni. Nyilván ami komolyabb túlsúly vagy már elhízás, az további vizsgálódást igényel. Mennyi a BMI-d?
2015. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Kitartás! A biokémia mindenki testében ugyanaz, ha jól csinálod a dolgokat, te is ugyanúgy le tudsz fogyni, mint mindenki. Ha nem fogysz, valószínűleg valamit nem jól csinálsz. Mennyit sportolsz, milyen az a helyes táplálkozás?
2015. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!