Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek új barátokat,...

Hogyan szerezzek új barátokat, alakítsak ki kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Sajnos a régi barátaim nem tartottak rám igényt, vagy egyéb okok miatt eltűntek az életemből. Volt egy, akivel sokáig találkozgattunk, de nem volt őszinte a kapcsolat, ezért megszakítottam. Nemrég volt egy másik barátom, akit többször is én kerestem és akkor találkoztunk, de próbaképpen ezúttal vártam, hogy ő keressen engem és már majdnem négy hónapja nem jelentkezik. Most ott tartok, hogy nincs barátom. Szeretnék a nyáron új kapcsolatokat kialakítani, de nem tudom, hogy hogyan fogjak hozzá. Konkrét dolgok érdekelnek. Munkát folyamatosan keresek, egyelőre sikertelenül. Szóval más ötletre várok. 19/f

2015. jún. 25. 19:03
 1/3 anonim válasza:
Kezdetnek megteszi az online ismerkedés is, adhat némi önbizalmat és lelki erőt, ha tudod, hogy legalább a neten vannak olyanok, akik foglalkoznak veled.
2015. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan másokon keresztül, mások segítségével ismernek meg új embereket.

Az is sokat számít ki milyen személyiség, és mennyire válogatós ilyen téren.

Interneten sem könnyű, legalábbis én nem ismerek valami sok oldalt hozzá. (GyK :Đ)

Facen ugye idegenekre, társkeresőn meg nem csajokra írni cinkes. Chat oldalak jöhetnek még be, de oda is szerencse kell, hogy ne lakjon messze az illető.

Direktbe utána menni ezeken kívül, elmehetsz rendezvényekre ha van a közelben és rá tudod venni magad, kiállítások stb.

Továbbá maradtak a különböző sportok, hobbik, olyan rendszeres eddzés/szakkör ahová járnak az emberek.

Nos, ha ezek egyike sem megfelelő igazán, (ahogyan nekem sem), akkor bezárult a kör és egy gödörben találod magad. De ne keseredj el, mert a feladás és a negatív hozzáállás nagy hiba! :) Remélem volt haszna eme irományomnak.

Ha bárkiben felmerül a motiváció, és esetleg hasonló helyzetben van (de nem feltétel), és nem lakik messze tőlem, kérem forduljon hozzám bizalommal.

20f

2015. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
merre laksz mi a fontos egy barátságban számodra mit csinálsz szívesen ? 18˛f
2015. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!