Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az introvertáltabb, magányos,...

Az introvertáltabb, magányos, saját útjukat járó emberek, akin nem hódolnak be a médiumoknak, nem isznak alkoholt, nem tömegemberek, azoknak nincs is munkahelyük, igaz?

Figyelt kérdés
Az alkoholfogyasztás ma már társadalmi norma, amint azt valaki korábban írta ezen a felületen, ezért ha totál antialkoholista vagy, nem mész el a kollégáiddal munka után, akkor kiközösítenek, ami a kirúgásodhoz is vezethet. Ha nem fogyasztod a médiát, más zenéket hallgatsz, elüt a viselkedésed a környezetedtől, másként viseled a hajad ugyanez a helyzet. Nem vagy a társaság középpontja akkor is ugyanez történik. Azaz lehet valaki magányos, individualista, ami azt eredményezi, hogy később nem fog tudni megélni.
2015. jún. 4. 17:40
1 2 3
 1/22 Feketeruhasember ***** válasza:
90%
Én is ezt tapasztalom sajnos.
2015. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Épp azért a saját útjukat járó emberek, mert nem akarnak másnak megfelelni.


Ami nagy igazság, hogy az introvertált ember el tud játszani egy extrovertáltat, de az extrovertált nem tud introvertált lenni.

2015. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de én erre mondom azt, hogy te nem próbálsz meg beilleszkedni. Ha a munkatársaid nem hívnának meg sehova, akkor azt mondanám, hogy szemetek, de így a felelősség rajtad van. És ezt introvertáltként mondom. Vannak kötelező körök az életben, amit le kell futni időnként, hogy könnyebbé tedd az életed. Ezt vagy belátja valaki, vagy nem, pedig elég csak 1-2x elmenni. Amúgy meg teljesen az jön le ebből, hogy lenézed a többieket, mert akármit hallgatnak vagy öltözködnek, közben az semmit se jelent, mert nem attól leszel jó munkaerő vagy ember, hogy popot vagy alternatív rockot hallgatsz.
2015. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Röviden arról van szó, hogy sosem akartam senkihez hasonlítani, tömegember lenni. Felőlem lehet nyugodtan valaki tömegember, de ne erőltesse rám.
2015. jún. 4. 19:22
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De abban mi a ráerőltetés, hogy elhívnak munka után egy sörre? Attól még senki sem mondja, hogy öltözz máshogy, vagy hallgass mást...
2015. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Utolsó, én sem iszom alkoholt, ezért én sem megyek el ha hívnak, vagy volt már hogy elmentem, akkor meg az volt a gond hogy miért nem iszol? Akkor a kérdésem: Ha nem iszom akkor én egy selejt vagyok? Ugyanez az öltözködéssel meg a hajjal, ha gyógycipőben vagyok, a lábam miatt akkor miért nézik a buszon a cipőmet és nevetnek ki? Engem jobban érdekel az egészségem mint az hogy mit gondolnak rólam, persze kívülről úgy látszik hogy "na ez meg direkt nem követi a trendit hagyjuk a 3,14csába, de valójában szó nincs erről. Ezek után ki lehet jelenteni hogy ez a mi hibánk? Vagy mert nekem azok a frizurák tetszenek amik a 70-es 80-as években voltak divat?
2015. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Introvertáltabb-, magányos-, saját útjukat járó-, (akik nem hódolnak be a médiumoknak), nem isznak alkoholt, nem tömegemberek:

tehát ez mind jellemző rám, mégis van munkahelyem.

Szinte mindig kibúvok a munkahelyi "bulikból", mégsem vágtak még ki.

A személyiségem, a testalkatom miatt viszont tényleg ki- és lenéznek.

Összesítve: meg tudok élni a fura stílusommal, nincs nagy igényem. Társam az nincs és nem is lesz, az 100. Ha sok százunknak megy, akkor Neked is menni fogsz kérdező - ha erre akarsz kilyukadni. Nekünk ez jutott.

2015. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Feketeruhasember ***** válasza:
Miért lehet érdekesnek találni egy olyan embert aki merőben más stílusú? Miből következik az hogy én lenézem a többieket?
2015. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Feketeruhasember ***** válasza:
Igen abban viszont én sem értek egyet hogy ne lehetnénk emiatt sikeresek vagy ne lehetne munkánk.
2015. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ennyi hülyeséget is régen olvastam már. Introvertált vagyok, minden nap a munkahelyem és a lakásom között ingázom és nem igazán vannak barátaim... Mégsem tapasztalom azt, hogy mindenki alkoholista lenne körülöttem. Sőt, a munkatársaim közül szerintem senki nem iszik és nem is dohányzik.


Bár az is igaz, hogy nem egy utolsó, suttyó helyen dolgozom. A kirúgás meg abszolút nem veszélyeztet, sőt. A főnököm pont ma mondta, hogy örül, hogy felvett mert jó befektetésnek bizonyultam eddig. :D

2015. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!