Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Borzasztóan ki vagyok éhezve...

Borzasztóan ki vagyok éhezve a szerelemre, de annál jobban kerülnek, miért?

Figyelt kérdés
Soha nem éreztem még magam ennyire szomorúnak, sosem voltam még ennyire magányos. Annyira vágyom a szerelem érzésre, a szeretetre, a kölcsönös tiszteletre, és arra, hogy valaki végre mellettem legyen, és pillangók repkedjenek a hasamba, ha hozzám ér. Több éve elkerül a szerelem, és úgy érzem, ha a pasik kiszúrják, hogy komolyabbak az elképzeléseim, annál jobban kerülnek. Sőt... sokszor megalázó ajánlatokat kapok, pedig nem hsizem hogy azt sugároznám magamból, hogy egyszer próbáljanak fel! Mit tegyek, hogy ismerkedjek? Nagyon rossz így... :(
2015. jún. 29. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van kedved beszélni?

Hátha... :)

2015. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szorongó, görcsös emberektől ösztönösen menekülnek a többiek sajnos. Egyébként logikusan, mert érzik, hogy vmi nincs rendben odabent, hogy sok munkájuk lenne...


menj pszichológushoz inkább, mert először magadban kellene rendet tenni - nekem is rengeteget segített anno.

2015. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!