Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért történik ez velem mindig?

Miért történik ez velem mindig?

Figyelt kérdés

Meghalt keresztanyu 2011ben...innentol kezdve Mindenkit elveszítettem. Tesóm elköltözött,ritkán latom csak,pedig nekem o a legfontosabb a vilagon, anyám alkoholista es egy piti tolvaj aki felelosseget sajat magáért nem tud vállalni...mamam nevel engem meg anyámat. Folytán csak veszekedés van itthon. Majd tavaly ilyenkor volt egy srac aki elhitette velem hogy szeret majd kiderult hogy csak a szexert ment. Megalázott az interneten és a városában ahol lakik. Majd elfordultak tolem a barátaim holmi pletykák miatt... Végül nagyjabol rendeződött az életem.

De iden szinten volt egy fiú aki sokaig küzdött érte.,szeretett es mire én is eldöntöttem hogy akarom addigra elhagyott. Igazabol azert mert mamám bekerult a kórházba es én lelkileg taccson voltam,ezért elfordult tolem es meg ki is nevetett... Vegul túlléptem rajta egy masik fiúnak köszönhetően. Ő tökéletesnek tűnt,sokat beszélgettünk,aranyos volt, olyankokat mondott hogy ő megvár engem mindenben meg hogy kitart mellettem. Végül ő is elfordult tőlem,nem ír,nem keres és még az üzeneteimet sem olvassa el. Most itt vagyok lelkileg a padló alatt kettővel és Fogalmam sincs hol a kijárat. Ja és mamám meghalt június 12-én. Szóval tényleg nem tudom miért nem vagyok senkinek sem jó,pedig én csak szeretni akarok olyan embert aki viszont szeret. Nem kerek semmi mast csak valamit ami kicsit kihúz a gödörből.


2015. júl. 1. 14:03
 1/2 Fëlyne Banshee ***** válasza:

Nos, én nem vagyok szerethető és férfi sem, de ha beszélgetni akarsz, meghallgatlak.

23/L

2015. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ethoc válasza:

Ha van kedved beszelni, akkor en szivesen meghallgatlak.


24F

2015. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!