Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másoknak a nyár buli, vidámság...

Másoknak a nyár buli, vidámság. Nekem meg magány, depi, más is így van vele?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 22:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetbe vagyok, igazán sose voltak barátaim csak ismerőseim akikkel néha összefutottunk, de már ez sincs meg pár éve. Amikor pár hónapig volt munkám suli után egy kicsit könnyebb volt mert kevesebbet gondolkodtam az életemen. Némi plusz nehezítésnek ott van az, hogy kb 1 éve szakítottam barátnőmmel amit késöbb megbántam szóval az is néha eszembe jut, hogy lehettem olyan hülye, hogy elszúrtam a dolgot, de igyekszem lefoglalni magam, néha elmegyek csakúgy sétálni egyet meccsett nézek vagy ha nincs letöltök valami filmet, zenét hallgatok és bizakodom, hogy előbb utóbb összeakadok olyannal akivel baráti vagy (lány esetbe komolyabb szinten is akár) megértjük egymást.
2015. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok. Ilyenkor, nyári szünetben nincs kivel elmennem szórakozni.


Persze szórakozás alatt nem a disco-t, berúgást, stb. értem, hanem értelmes tevékenységeket: mozi, séta, színház, beszélgetés egy parkban.

2015. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele sajnos.
2015. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Hát nekem is magány van mikor másnak buli, meg szórakozás... Mások jól szórakoznak, én meg délutánonként árut töltök... mint egy robotnak olyanok a napjaim :( Akik itt így magányosak, valahol egy találkozó? :) ismerkedés, beszélgetés, időelütés?:)
2015. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24


Jó ötlet. Bár ez attól is függ, ki honnan ír.

Én Miskolcról. :)

2015. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Sajnos énis mindig magányos vagyok a nyarakon. : /
2015. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én is Miskolcról :) csináljunk valami törpöset! :D
2015. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!