Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem miért nem jön össze semmi?

Nekem miért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

Azt mondják nyomulok... de én ilyen vagyok. Ha megkedvelek/szeretek valakit, akkor felhívom napi kétszer, vagy sms-t küldök neki. Ez nyomulás lenne? Senki nem szereti az ilyet? Csak Élvezem a társaságát...

18L


2015. júl. 9. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, bár sok embert meg igen.
2015. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát az első hetekben még aranyos ez a napi többszöri telefonálás és sms küldés. De egy idő után az embernek ez a fajta szeretet már terhes, és akár nyomulásnak is lehet venni.

Miért kell naponta kétszer telefonálni és sms-eket küldeni? Főleg ha találkoztok is? Hagyni kell egy kis levegőt is a másik félnek. Engedd, hogy időnként ne csak rólad szóljon az egész.

Ha te így tudod csak kimutatni a szeretetedet akkor nem csodálkozom ha egy idő után lekoptatnak.

2015. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem találkozunk sűrűn... messze laki tőlem, ezért van a telefon. Havonta 2-3szor tudunk találkozni. És még elég friss a dolog, 1 hónapos.

Köszi a válaszokat!

2015. júl. 9. 18:16
 4/11 anonim válasza:
bar minden csaj ilyen lenne mint te kerdezo!
2015. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez mégis sok embert "elijeszt"
2015. júl. 9. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
az baj :/
2015. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen csajnal,nincs szebb ajandek egy ferfi szamara :)
2015. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én szeretem, ha van akit érdekel mi is van velem. Ha gondolod, szívesen olvasnám az sms-eidet.

21/F

2015. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom... Érdekes helyzet... Például én nagyon örülnek egy ilyen barátnak mert akkor tudnám hogy nem vagyok "egyedül" és van aki gondol rám mert engem általában senki nem hív/ír nekem max. skype-on de akkor is inkább csak a játéról beszélünk... Minden esetre kérdezz rá hogy zavarja-e de szerintem nem kell ennyire izgulni (főleg amíg nem szól) . Most lehet hogy azt hiszitek, hogy önsajnáltatás miatt írtam le ezt de én nem vagyok az aki a vígasztalást várja.
2015. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem kezd megoldódni a dolog :)

2015. júl. 25. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!