Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az itteni magányosságban...

Az itteni magányosságban szenvedő lányok miért nem veszik észre hogy amiatt magányosak, mert ragaszkodnak ehhez az állapothoz?

Figyelt kérdés

Általában lányokra írok rá, akik állítólag nem tudják miért nincs senkijük.

Lassan már meg sem kell próbálni felkutatni az okát, reflexböl rávágnám hogy azért vagy egyedül, mert ragaszkodsz a magányhoz...

Rettenetesen félősek, és olyan leveleket kapok tőlük, hogy ők nem hisznek a netes ismerkedésben, így nem lehet ismerkedni, félnek, rettegnek, mert nekik olyan rossz tapasztalataik voltak, meg hallották másoktól mennyire vigyázni kell ezzel.. folyamatos negatív hozzáállás. Saját maguknak csinálják a problémákat. Ha tényleg annyira zavarná őket az egyedüllét, már nem lennének egyedül, mert még ezen az oldalon is lehet találni minimum egy embert, akire ha ráírsz kialakulhat valami. Minimum egy embert mindenki találna magának, kint meg főleg...

Én nagyon közvetlen, barátságos tudok lenni bárkivel, ismertségtől függetlenül. Egy nap alatt tudnéi segíteni az ilyen magányos embereken, ha nem lennének baromira gátlásosak, félősek. Nem tudom mit csinálnának ha hirtelen több tucat idegennel kéne beszélgetniük nap mint nap, mondjuk munka miatt. Egyébként is mi baj érheti őket? Van szemük, szájuk, kezük, lábuk! Ha valami nem tetszik látják, eltudják mondani, letudják írni, és letudnak lépni. Kicsit olyan életképtelennek, naívnak tűnnek. Mintha semmi beleszólásuk nem lenne abba kivel beszélgetnek, mit csinálnak.

Szóval a GYIK-en magány miatt panaszkodó 10 nőből 9 ezt csinálja, és rajtuk már senki nem segíthet, mert nem hagyják és nem akarják.


2015. júl. 10. 08:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%

Egyetértek, végre valaki megfogalmazta!

Én is beszélgetek, aztán 2 hét múlva sem jutunk előre. Mondom, jó ez nem működik na szia, akkor meg elkezd könyörögni, hogy jaj ne olyan jól elvoltunk.

2015. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
26%
De a legtöbb mai nő nagyon is tudja mi kell neki (pénz,jóképűség,vagányság stb stb),ha valaki neten ismerkedik az eleve gyanus nekik...értsd úgy, hogy az a szemükben nagy eséllyel lúzernek van tituálva.Ebben a mai világban teljesen megváltoztak az értékek,ami valójában az igazi érték az már a mai lányok szemében nem érték és amit ők értéknek tartanak na az az ami semmit sem ér!!
2015. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%
A dolog egyik fele az, amit leirsz, a másik fele meg, hogy ezeknek a lányoknak is megvannak az elkepzeleseik arrol, hogy a lovagjuk milyen legyen. Ne aggodj, ha olyan lettel volna, hogy nedvesedik a bugyijuk, akkor nem hagytak volna ki a lehetoseget. Maskepp fogalmazva: nem segitseget es nem megmentot keresnek, hanem a tökéletes ferfit..
2015. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

Én ilyen pasikkal ismerkedtem meg neten:

- kiderült, hogy házas, persze egyedülállónak hirdette magát

- kiderült, hogy 10 évvel idősebb, mint aminek mondta magát

- kiderült, hogy szexkapcsolatot keres, sőt még fizetne is érte

Na, ezek után én értem, hogyha valaki fél ismerkedni :)

És mielőtt még megkapnám, hogy elfogult vagyok. Nem vagyok magányos, sikerült megismerkednem valakivel, igaz nem neten, hanem máshogy :)

2015. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%

Több probléma is van az itteni és a chates társkereső "hölgyekkel". Az idézőjel azért van, mert attól, hogy csecse van még fogalma sincs róla, hogy mitől nő egy nő.


Imádom, hogy társkereső oldalon ki van köpve az adatlapra, hogy "ne hívj chatre". Teccenek érteni? Mindez egy társkeresőn. Az indok az, hogy sok a bunkó. Ezzel miért kell kirekeszteni azt, aki normális? Nem is beszélve arról, hogy 10 normálisan megírt levélből egyre jön válasz, de az legalább korrektül meg van írva, hogy miért is kopjál már le.:)


Az is király, mikor le van írva az ideális pasi: Izmos, határozott, szép, okos, humoros, romantikus, kedves, egzisztenciálisan megfelelő(!), komoly, figyelmes, pörgős, soha nem unalmas és még sorolhatnám. És igen! Mindez létezik! A mesében... Egy társkeresőn tonnaszámra vannak "érett felfogású nők" akik az ilyen "átlag pasikat" keresik. Persze mikor jön a visszakérdezés, hogy "de mindezért cserébe mit tudsz nyújtani", akkor jön az akadozó chatelés és az ablak bezárása...részükről. Mikor ezt észleltem, akkor már tudtam, hogy nagy a baj.

Tudom, hogy pasasban is sok a funér, de a nők is nagyon odateszik a maguk részét. Szóval keep calm guyZ!:)

2015. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

5: De hát itt pont az volt a lényeg, hogy a pasik kamuztak. :)

Elhiszem, hogy sok nő is ezt teszi. Ezért nem működik igazán a netes ismerkedés. Nehéz lehet annak a néhány nem kamuzónak egymásra találni.

2015. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan erről beszéltem amit a 3-as is leír,ezek az "ártatlan"magányos kislányok nagyon is tudják mi kell nekik és nem véletlenül magányosak...a nők kezdenek elférfiasodni,a férfiak pedig elnőiesedni.És valóban a tökéletest keresik,de ilyen nincs és nem is lesz,de ha lenne is nekik az sem felelne meg,általában azokra a fickókra buknak aki jól megszivatja őket,szoktam is mondani,hogy megérdemlik!Amúgy nem vagyok nőgyűlölő,de amit a legtöbb mai nő megenged magának azt nem szabadna hagynia egy férfinak sem, nekünk kéne az asztalra csapni ez sajnos többek közt a mi hibánk is,a legtöbb mai férfi papucsnak van idomítva..nagyapáink idejében nem volt ez így!!
2015. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
52%
Mindkét nemben van hiba,de a tolerálás az alkalmazkodás az már nem megy manapság... Nagyszüleim egy egész életet éltek le egymás mellett,szegénységben, háborúban,egészségben,betegségben!Mivel jobb ez a mai szingli vagyok minden nap mással kufircolok,ha probléma van nem megoldom hanem továbbállok világ?
2015. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
9%

ma 09:36


osztom a véleményt

2015. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
6%
Van azért kivétel,de ritka mint a fehér holló,de mint írtam erről mi férfiak is tehetünk,mivel nem csapunk oda az asztalra,ezért a nők nagy része el van kanászodva nem is kicsit.
2015. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!